En Şirin Kore Drama Oyuncuları

En Şirin Kore Drama Oyuncuları

güzel Koreli aktrisler biliyoruz, her zaman sevimli aktrisler için bir yer var. Bu listede, şimdiye kadarki en şirin 10 Kore drama aktrisinde kimlerin olduğunu öğrenin.

10. Kim So Eun

Kaynak

Kim So -eun 6 Eylül 1989’da doğdu. (Yaş: 27) İlkokulunda 2004 yapımı Two Guys filminde rol aldı. Daha sonra TV ve filmde küçük rollerde yer aldı. 2009’da, popüler televizyon dizisi Boys Over Flowers’da kahramanın en iyi arkadaşı Cha Ga Eul olarak destekleyici rolü ile popüler oldu. İlk günlük rolünü 2010 günlük draması Rüzgârla Atmak İçin İyi Bir Gün’de aldı.

Popüler diziler:

Boys Over Flowers – Chu Ga-eul A Rüzgârın Esmesi İçin İyi Günler – Kwon Oh-bok Bin Öpücük – Woo Joo-mi At Doktoru – Prenses Sukhwi

9. Yoon Eun Hye

Kaynak

Yoon Eun Hye, 3 Ekim 1984’te doğdu.

Gruptan ayrıldıktan sonra oyunculuğa geçti. En iyi televizyon dizileri Prenses Hours (2006), 1. Shop of Coffee Prince (2007), My Fair Lady (2009), Missing You (2012) ve Marry Him On Your Dare (2013) filmlerinde oynamasıyla tanınıyor. /

Popüler diziler:

Prenses Saatleri – Shin Chae-gyung Kahve Prensi – Go Eun-chan Benim Adil Leydim – Kang Hye-na Yalan Bana – Gong Ah-jung Cesaretiniz Varsa Evlenin – Na Mi-rae

8. Moon Chae Won

Moon Chae Won 13 Kasım 1986’da Güney Kore, Daegu’da doğdu. (Yaş: 29) Chugye Sanat Üniversitesi’nde Batı Resim eğitimi aldı, ancak 2006 yılında oyunculuğa devam etmek için okulu bıraktı. İlk oyunculuğunu 2007 yılında Mackerel Run’da yeni gelen Lee Min-ho ile birlikte yaptı. Onun atılımı 2008 döneminde drama ressam rüzgar ressamı geldi ve Shin Yun-bok’a düşen güzel bir gisaeng oynadı. O zamandan beri, farklı dizilerde birkaç rol aldı.

Popüler diziler:

Uskumru Koşusu – Min Yoon-seo Rüzgar Ressamı – Jung-hyang Benim Adil Leydim – Yeo Eui-joo Prenses ‘Man – Lee Se-ryung Masum Adam – Seo Eun-gi İyi Doktor – Cha Yoon-seo

7.

(Yaş: 22) Ablası Su-bin ve küçük erkek kardeşi Sang-moon var. Seul Sahne Sanatları Lisesi’nde okudu. Çıkış yapmadan önce çevrimiçi bir alışveriş modeliydi. 2009’da Mnet Superstar K için seçmelere katıldı ve ön turda yaptı, ancak elendi. Ancak, JYP Entertainment’ın bir izcisinin dikkatini çekti ve kısa süre sonra stajyer oldu. Bir yıllık eğitimden sonra, o ve arkadaşları Bayan A olarak çıkış yapmaya hazırlandı. Mart 2015’te Suzy ve Güney Koreli aktör ve şarkıcı Lee Min-ho’nun bir ilişki içinde olduğu doğrulandı.

Popüler dramalar:

Rüya Yüksek – Go Hye-mi Big – Jang Ma-ri Gu Aile Kitabı – Dam Yeo-yün Kontrolsüz Düşkün – No Eul

6. Han Ga Giriş

Kaynak

Han Ga Asıl adı Kim Hyun-joo olan In, 25 Şubat 1982’de doğdu. (Yaş: 34). Bir lise öğrencisi olan Han Ga-in, bir TV quiz şovunda yer aldı ve diğer öğrencilerle yapılan röportajların görüntülerinde de çekildi. Eğlence bigwigs onu haber klibinde gördü ve hemen bir parçası sunmak için okula gitti.

Daha sonra Sarı Mendil’de göründü ve ilk kez ilk kez Bir Zamanlar Lisede okudu. 26 Nisan 2005’te Sarı Mendil yardımcı oyuncusu Yeon Jung-hoon ile evlendi.

Popüler diziler:

Sarı Mendil – Jo Sun-joo Sevgi Koşulları – Kang Eun-pah Süper Çaylak – Lee Mi-ok Kötü Adam – Ay Jae-in Ay Güneşi Kucaklıyor – Heo Yeon-woo / Wol

5. IU

Kaynak

Lee Ji -Eun adıyla da tanınan ee, 16 Mayıs 1993’te doğdu. (Yaş: 23) Şarkı sözü yazarı, oyuncu ve şarkıcı olduğu bilinen çok yetenekli bir kız. Müzik kariyerine 15 yaşında ilk albümü Lost and Found ile başladı. Takip albümleri Growing Up ve IU … IM ana akım başarısını getirdi, ancak 2010 yılında Real’in başrolü “Good Day” ile ulusal yıldızlık kazandı. Ekim 2015’te Güney Koreli tabloid gazetesi Dispatch, IU ve Güney Koreli şarkıcı-söz yazarı Chang Kiha’nın aralarında 11 yıllık bir boşlukla çıktıklarını açıkladı.

Popüler dramalar: < / strong>

Rüya Yüksek – Kim Pil-suk
Bel Ami – Kim Bo-tong Yapımcılar – Cindy Scarlet Heart: Ryeo – Ko Ha-jin / Hae-soo < p />

4.

Eğlence endüstrisine ilk olarak 2008 yılında televizyon dizilerinde küçük roller üstlenerek ve reklamlarda yer alarak girdi. 2011 sitcom High Kick: Revenge of the Short Legged oynadıktan sonra popüler oldu. Bunu, ünlü Japon shoujo manga serisi Hanazakari no Kimitachie ve omnibus korku filmi Korku Hikayeleri’ne dayanan To the Beautiful You’da görünenler izledi. 2013 yılında, The Heirs dramasında şık ve kibirli bir mirasçı oynadı; ve 2016’da KBS’nin hit draması Descendants of the Sun’da ordu cerrahı oynadı.

Popüler diziler:

High Kick: The Legged of the Legged – Kendisi Neler Oluyor – Tae-yi Güzel Sana Park – Seol Han-na Mirasçıları – Rachel Yoo Güneşin Torunları – Yoon Myung-ju

3. Park Shin Hye

Kaynak

Park Shin Hye 18 Şubat 1990’da (Yaş: 26) Gwangju’da doğdu. İlk görünüşünü şarkıcı Lee Seung-hwan’ın “Flower” adlı müzik videosunda yaptı. 2014 yılında, değişmeyen güzelliği, iyi oyunculuk becerileri ve kibar kişiliği için oybirliğiyle “Ulusun Küçük Kardeşi” seçildi.

15 Şubat 2016’da Chung-Ang Üniversitesi’nden mezun oldu ve mezuniyet töreninde okulun Fahri Büyükelçisi olarak Tiyatro ve Film dalında derece ve “Yaşam Boyu Başarı Ödülü” aldı.

Popüler dramas:

Cennete Merdiven – genç Han Jung-suh Çok Güzelsin – Git Mi-nam / Git Mi-nyeo Kız Arkadaşım Dokuz Kuyruklu Bir Tilki – Git Mi-nyeo Heartstrings – Lee Gyu -won Flower Boys Next Door – Git Dok-mi Mirasçılar – Cha Eun-sang Doktorlar – Yoo Hye-jung Hücre 7 Mucizesi – Yetişkin Ye-seung

2. Şarkı Ji Hyo

Kaynak

Şarkı Ji Gerçek adı Cheon Seong-im olan Hyo, 15 Ağustos 1981’de (Yaş: 35) Kuzey Gyeongsang’ın ana liman kentlerinden biri olan Pohang’da doğdu. Bir erkek kardeşi ve bir kız kardeşi var. Daerim İlköğretim Okulu, Hwagye Ortaokulu ve İlsan Kongre Lisesi’nde okudu. Kyungmoon Üniversitesi vergi ve muhasebe bölümünden mezun oldu. İki ünlü aktör Song Seung-heon ve Song Hye-kyo’dan esinlenerek sahne adı olarak “Song Ji-hyo” yu seçti.

Kim Tae Hee

Kaynak

Kim Tae Hee, 29 Mart 1980’de (Yaş: 36) Busan, Güney Kore’de doğdu. Babası Kim Yoo Moon, 1984 yılında Hankook Union Transportation Company’nin başkanıdır. Kim kız kardeşi Kim Hee-won ve aynı zamanda aktör olan ve televizyon dizisi Stairway’de yer alan küçük bir kardeşi Lee Wan var. Cennet. Kariyerine 2000 yılında bir reklam yöneticisinin metroya bindiğini görünce başladı ve ona bir modelleme işi sundu. Şu anda Kore’nin en popüler ve talep gören ürün onaylayıcılarından biridir.

Popüler drama / şovlar:

Cennete Merdiven – Han Yoo-ri Yasak Aşk – Yoon Shi-yeon Iris – Choi Seung-hee Prensesim – Lee Seol Yong-pal – Han Yeo-jin

En şirin Koreli aktris kim?

Kim Tae Hee Song Ji Hyo Park Shin Hye Kim Ji, Suzy Moon Chae’da IU Han Ga kazandı Yoon Eun Hye Kim So EunSee sonuçları

Yorumlar

Oturum açın veya kaydolun ve bir HubPages Network hesabı kullanarak yayınlayın.

0 Son Açıklama

Yorumlarda HTML’ye izin verilmiyor, ancak URL’ler köprü oluşturulacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.