Engin Altan Düzyatan’ın dizi çilesi bitmek bilmiyor!

Engin Altan Düzyatan’ın dizi çilesi bitmek bilmiyor!

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, Diriliş Ertuğrul dizisinde sergilediği yüksek performans ile akıllara yazıldı. Birçok hayranı da Kuruluş Osman dizisine gelmesi yönünde sosyal medyadan baskı yaptı.Ancak dizinin hikayesinde Ertuğrul Gazi’ye yer yok. Dizi tarihi süreç üzerinden de yürümüyor. Bu noktada izleyicilerin büyük beklentilerinin karşılanması mümkün görünmüyor.

Bir diğer önemli konu ise Düzyatan’ın diziye gelmesi durumunda Burak Özçivit’in geri plana düşeceği gerçeği… Dizinin hayranları her ne kadar Engin Altan Düzyatan’ı görmek için çok istekli olasa da mantıklı bir hareket olmayacaktır.

Oyuncu, 25 Nisan Pazar günü son halini instagram hesabından yayınladı.Yeniden sakal ve bıyık uzatan oyuncu, yine hayranları tarafından Kuruluş Osman dizisine davet edildi. Düzyatan’ın takipçilerinin bu ısrarından kurtulamayacağı da anlaşılıyor. Oyuncunun sürekli Kuruluş Osman dizisiyle anılmak gibi bir çilesi oluştu.

Binlerce beğeni alan paylaşıma ilk 2 saat içerisinde 150 bin beğeni geldi. Oyuncunun saç ve sakallarındaki beyazlıklar da dikkat çekti.

Diriliş Ertuğrul dizisindeki performansı ile unutulmazlar arasına katılan oyuncu, son dizisi Kurşun’da da çok etkili performans sergilemişti.Ancak dizi reyting sorunu nedeniyle 6 bölümde final yaparak veda etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.