Eski Aksiyon / Macera TV Şovları

Eski Aksiyon / Macera TV Şovları

A Takımı

Kaynak

A -Team, savaş suçlarından suçlanan bir grup kaçak takip ediyor. Ekip lider Hannibal, çılgın adam Murdock, Faceman, tatlı çocuk ve kastan B. A. Baracus’dan oluşur. Düzeltmek için özel bir dokunuş gerektiren her türlü insandan çağrı alırlar. Birçok araba takip ve planı, izlediğiniz süre boyunca sizi uçlarında tutar. Şovun tek dezavantajı, bölüm veya sezon tarafından satın alınmadıkça yayınlanamayacağıdır.

MacGyver

Kaynak

Orijinal Richard Dean Anderson tarafından canlandırılan MacGyver, gerçekten izlemek için harika bir gösteri. Gösteri, California, Los Angeles’taki Phoenix Vakfı için çalışan MacGyver’i takip ediyor. Patronu Peter Thornton, ona işlerini veren ve onu tüm dünyaya gönderen kişidir. Gösterinin sonunda, MacGyver gibi bir sonraki ordu operatörü olmak, bir İsviçre çakısı taşımak ve her zaman nasıl bir durumdan nasıl çıkacağınızı düşünmek isteyeceksiniz. Gösteri CBS Tam Erişim’de yayınlanabilir.

Star Trek

Kaynak

hiç yıldızlara bakıp dışarıda ne olduğunu merak ettiniz mi? Star Trek, bu konuyla ilgili bir TV şovunun sonucudur. USS Enterprise yıldız gemisi, onları yeni yaşam formları ve yaşam biçimlerini keşfetme konusunda gezegenden gezegene yönlendiren Kaptan Kirk tarafından yönetiliyor. Şovun kendisi ilginç, ancak şovda gösterilen parlak oyunculuk ile Star Trek kesinlikle izlemeye değer. CGI harika olmasa da, zamanının çok ötesindeydi, bu yüzden izlerken bunu düşünün. Gösteri çoğu platformda yayınlanmaya hazır. Star Trek ile ilgili bir başka harika şey, sahip olduğunuz akış hizmetinin, orijinali yoksa, büyük olasılıkla birçok sivri uçtan birine sahip olacağıdır. Benim favorim prequel.

Orijinal Satın Almayı Tavsiye Et

Star Trek: Orijinal Seri: Komple Seri [Blu-ray] Star Trek : Orijinal Seri: Komple Seri [Blu-ray]

Genellikle, bir akış hizmetinde bir şey izlesem umurumda olmaz, ancak Star Trek’in fiziksel TV Kasamızda bir alanı hak ettiği gibi popüler ve çok önemli bir gösteri Gelecekte çocuklarımız ve torunlarımız için tasarruf etmek için.

Şimdi Satın Al

Battlestar Galactica

Kaynak

Battlestar Galactica mükemmel bir alternatif Star Trek, ancak NBC tarafından sadece birkaç sezon sonra devam etmedi. Umduğunuz kadar sürmez, ama yine de izlemeye değer çünkü daha da büyük bir arsa ile gerçekten harika bir gösteri. Gösteri, Cylonlar Dünya’yı ve tüm sakinlerini yok ettikten sonra insan ırkının son gemisini takip ediyor. Şovun ana karakterlerinden bazıları Teğmen Starbuck, Kaptan Apollo, Komutan Adama, Teğmen Athena, Teğmen Boomer ve diğerleri. Gösteri NBC’de yayınlanabilir veya Amazon Prime’dan satın alınabilir

© 2020 Ethan Kilpatrick

Comments

Giriş yapın veya bir HubPages Network hesabı kullanarak kaydolun ve yayınlayın.

Kullanılan 8192 karakterden 0’sıPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmiyor, ancak URL’ler köprüye bağlanacak. Yorumlar, makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir.

gönderme

Henüz yorum yok.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.