Evrensel koronavirüs pandemisi arasında F9 ila Nisan 2021 arasındaki gecikmeler

Evrensel koronavirüs pandemisi arasında F9 ila Nisan 2021 arasındaki gecikmeler

Universal Pictures, Hızlı ve Öfkeli serisinde dokuzuncu taksit olan F9’un, coronavirüs korkuları arasında 2021’e ertelendi.

Film 22 Mayıs’ta gösterime girecek, ancak şimdi açılacak Universal Pictures’a göre 2 Nisan 2021’de Kuzey Amerika’da – neredeyse bir yıl sonra. Bu yeni tarih başlangıçta Hızlı ve Öfkeli 10 için ayrıldı, bu da franchise’daki onuncu taksitin de geciktiğini gösteriyor.

“Biraz daha beklemek zorunda kalmanın hayal kırıklığı olduğunu bilsek de, bu hamle, en önemli düşüncemiz olan herkesin güvenliği ile gerçekleşiyor” diyor. “Taşınma, küresel ailemizin yeni bölümümüzü birlikte deneyimlemesine izin verecek.”

F9, salgın nedeniyle ertelenecek en son film. Sessiz Bir Yer II, Ölmek İçin Zaman Yok ve Peter Rabbit 2’nin tamamı son birkaç haftada ertelendi. Mulan ve Kara Dul da dahil olmak üzere yakında yayınlanacak diğer gişe rekorları kıran oyunlar hakkındaki gecikmelerle ilgili sorular şu anda dolaşıyor.

Koronavirüs son birkaç haftadır dünyaya hızla yayılıyor. Şimdiye kadar 130.000’den fazla vaka doğrulandı ve 4.700’den fazla insan öldü. SXSW, Emerald City Comic Con ve Cenevre Otomobil Fuarı dahil olmak üzere bir dizi önemli etkinlik de iptal edildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.