Friends Geri Dönüyor!

Friends Geri Dönüyor!

1994-2004 yılları aralarında ekranlarda ve hayatımızda kendine yer bulan Friends dizisi, özel bir bölümle geri dönüyor!


Rachel Green olarak Jennifer Aniston; Monica Geller olarak Courtney Cox; Phoebe Buffay olarak Lisa Kudrow; Joey Tribbiani olarak Matt LeBlanc; Chandler Bing olarak Matthew Perry; Ross Geller olarak David Schwimmer ve Gunther olarak James Michael Tyler ’ı izlediğimiz kült dizi için kadro tekrar bir araya geliyor.

 

Jennifer Aniston ’un sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımın ardındaki Hollywood Reporter ’da da haberini gördüğümüz Friends 10 sezon her tarafında NBC ekranlarında izleyici ile buluşmuştu. Özel bölümü ya da bölümleriyle Friends HBO üzerinden hayranları ile her tarafta buluşacak.

 

Doğaçlama olarak çekileceği açıklanan Friends ’in özel bölümünde dizinin yaratıcıları David Crane ve Martha Kauffman da tahsis alacak.

 

Friends ’in yayınlanma tarihi ise henüz netlik kazanmadı.

Anasayfa » Haberler » Friends Geri Dönüyor!

Friends Geri Dönüyor!

22.02.2020 12:27

Friends Geri Dönüyor!

Tweet

1994-2004 yılları arasında ekranlarda ve hayatımızda kendine yer bulan Friends dizisi, özel bir bölümle geri dönüyor!


Rachel Green olarak Jennifer Aniston; Monica Geller olarak Courtney Cox; Phoebe Buffay olarak Lisa Kudrow; Joey Tribbiani olarak Matt LeBlanc; Chandler Bing olarak Matthew Perry; Ross Geller olarak David Schwimmer ve Gunther olarak James Michael Tyler ’ı izlediğimiz kült dizi için kadro her tarafta bir araya geliyor.

 

Jennifer Aniston ’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın peşinde Hollywood Reporter ’da da haberini gördüğümüz Friends 10 sezon her tarafında NBC ekranlarında izleyici ile buluşmuştu. Özel bölümü veya bölümleriyle Friends HBO üzerinden hayranları ile her yerde buluşacak.

 

Doğaçlama olarak çekileceği açıklanan Friends ’in özel bölümünde dizinin yaratıcıları David Crane ve Martha Kauffman da atama alacak.

 

Friends ’in yayınlanma tarihi ise henüz netlik kazanmadı.

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.