Gel Dese Aşk dizisi daha başlamadan bayan izleyicilerin sinirini bozdu!

Gel Dese Aşk dizisi daha başlamadan bayan izleyicilerin sinirini bozdu!

Meşhur yönetmen Osman Imtihan imzalı yeni dizi Gel Dese Aşk, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ’nün kutlandığı akşam birincil bölümü ile ekrandaki yerini alacak. Senaryosuna yönelik eleştirilerin bir süredir gündemde olduğu Gel Dese Aşk dizisinin fragmanları da dijital ortamlarda yayınlanmaya devam ediyor.

Dizinin fragmanlarına bile gelen tepkiler dikkat çekiyor.Özellikle de bayan izleyicilerin kızı yaşında bir genç ile yaşını başını almış evli adamın yasaklanmış ilişkisini öne çıkartan yapıma tepkiler var.

Osman Imtihan ’ın 10 yıl önce yazdığı bir hikayenin senaryolaştırıldığı dizinin birincil bölümünün Dünya Kadınlar Günü ’nde yayınlanması da öbür bir ironi olarak gösteriliyor.

Bir izleyici, “Resen kadınlara hakaret gibi. Dizi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ’nde yayına sokulacak. Kadınlar aldatmayı hak etmiyor” diyerek tepkisini sosyal medyada dile getirdi.

Özellikle Sen Anlat Karadeniz dizisine gelen tepkiler kadınların her mücadeleden yenik ayrılmaları, Nefes ’in hikayesinin anlatılmaması ve kadına zorlama üzerinden reyting elde etme çabası gibi izleyicide oluşan algılama uyarı çekmişti. Sen Anlat Karadeniz zamanından başlayan Osman Imtihan ’a tepkinin Gel Dese Aşk ile devam ettiğini sosyal medya ortamlarında görebilirsiniz.

Bir diğer izleyicinin şu notu da göze çarpan:Osman Sınav, bir önceki dizisinde bile kadının dramını sinirimiz bozularak bir devamlılık ile karşımızda idi. Kızın yaşında birisi ile yaşanacak aşk vs. toplumumuz bu tarz dizi istemiyor ki, bunu da bir iki haftada reytinglerde gösterecektir.”

DİZİYE YARDIM DE VAR

Erkan Petekkaya ve Şebnem Bozoklu ’yu başrolde buluşturan dizinin fragmanları ilgi görmeye devam ediyor. Şebnem Bozoklu instagram hesabından paylaşım yaptı ve hayranları büyük takviye verdi. 2 sene sonra bitmiş ekrana dönen Bozoklu ’yu merak ve heyecanla beklediklerini gösteren dizi hayranlarının da olduğunu, tepkiler değin desteğin de bulunduğunu hatırlatalım.

Haberleri instagram’da takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.