Gelinim Mutfakta 10 Mart Salı 477. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 10 Mart Salı 477. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 10 Mart Salı 477. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 477. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Ezgi Yıldırım ve Elif Akçam aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!

Fatih Ürek günün en düşük puanını 5 puan ile Başak hanımın aldığını açıkladı. Günün en düşük ikinci puanını 11 puan ile Hatice hanım elde etti. Günün kazanan ismi ise 16 Puan ile Elif hanım oldu ve çeyrek altını kazandı. Ezgi hanım ise 12 puanda kaldı.

Fatih Bey, tokmakla canhıraş bir şekilde eti döven Başak’ı durduramadı! Gelinler günün yarışma konusu yemeği yaparken çok zorlandılar. Özellikle Başak, eti döverken düşmanına vuruyormuş gibi kendisinden geçti. Onu görenler halinden çok eğlendiler. İçeri giren Fatih Bey, zorla tokmağı Başak’ın elinden aldı ve bir kaza çıkmasını engelledi. Onun bu halleri ise, herkesi çok güldürdü!

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30’da Kanal D’de!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.