Gelinim Mutfakta 12 Mart Perşembe 479. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 12 Mart Perşembe 479. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 12 Mart Perşembe 479. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 479. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Ezgi Yıldırım ve Hatice Karabulut aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!

Fatih Ürek, heyecanlı bir sunum ile puanları aktardı. 8 puan ile Başak hanım günün en düşük puanını alan isim oldu. Günün en düşük 2. puanını 10 puan ile Elif hanım aldı.16 puan ile günün birincisi olan Ezgi hanım çeyrek altını kazanan isim oldu. Hatice hanım 12 puanda kaldı.

Programda bugün ayrıca stüdyoya giren güvercin, Fatih Ürek ve yarışmacılara neşeli anlar yaşattı! Güvercin, uçarak Hatice’nin masasına kondu. Daha sonrasında Çiğdem Hanımın puanlama için stüdyoya geldi. 5 puanı Hatice’ye verdi. Hatice bu durumu güvercinin masasına şans için konduğuna bağladı…

Çiğdem Hanım, Hüsniye Hanımın tartışma sırasında söylediği “Çalkaladığınız ayran değil, Hüsniye var karşınızda! Ben, çalkalandığında patlayan bir barutum! tehlikeyle oynuyorsunuz!” cümlelerine karşın çok sinirlendi ve “Ben ayran çalkalarsam, seni yayıkta yayarım!” diye sert bir cevap verdi! Bu olaydan sonra kaynanalar odası karıştı. Özellikle üzerine yüklenen kaynanalara sert karşılıklar veren Çiğdem Hanım, savaşı 3 cepheden de sürdürmeyi başardı.

Ezgi, agresif tavırlarının taklidini yaptığı Hüsniye Hanımı sinirlendirdi! Ezgi, Elif ile birlikte Hüsniye Hanım ve Hatice’nin tavırlarını taklit ettiler. Hatice önceleri eğlendiği taklitten sonra üzerine gelen gelinler ile tartıştı. Hüsniye Hanım ise, Ezgi’nin taklidini abartılı bularak öfkelendi…

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30’da Kanal D’de!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.