Gelinim Mutfakta 16 Nisan Perşembe 504. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Perşembe 504. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 16 Nisan Perşembe 504. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 504. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Neslihan Yıldırım ve Hatice Karabulut aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!

Fatih Ürek’in sunuculuğunu üslendiği Gelinim Mutfakta programında günün en düşük puanını 5 puan ile Burçin hanım aldı. Günün en düşük puanını alan 2. gelini ise 10 puan ile Yağnur hanım oldu. Günün en yüksek puanını 18 puan ile Neslihan hanım aldı ve çeyrek altının sahibi oldu. Hatice hanım ise 17 puanda kaldı.

Hüsniye Hanımın, şans için yanında getirdiği torununa ait mendili alıp saklayan kişinin kimliği herkesi çok şaşırttı! Yana yakıla mendili arayan Hüsniye Hanım kaybolmasından dolayı çok üzüldü. Önce gelinlerin mutfaklarını aradı; sonra ise, kaynanaları sorguladı. Olay gün sonu değerlendirmesinde sonuca ulaştı. Alan kişi mendili Hüsniye Hanıma geri verirken kimliği herkesi şoke etti..

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Pilates hocası Tülay Soylu, zorlu günlerde evde sağlıklı kalabilmemiz için basit hareketleri gelin ve kaynanalarla uygulamalı olarak gösterdi!

Neslihan ve Burçin, pişirme kağıtları fırınlarının içinde alev alınca ufak bir panik yaşadılar. Neslihan, yarışmaya başladığı günden itibaren fırını ile ilgili sürekli sorun yaşamıştı. Bu durum gelinlerin diline düşmüştü. bu bölümde de fırının içindeki pişirme kağıdı alev alınca gelinler onunla eğlenmeye başladılar. Burçin ise, “Gülme komşuna, gelir başına!” atasözünün gerçekliğiyle karşı karşıya kaldı. Burçin, eğlendiği Neslihan’ın durumuna düştü ve onun da pişirme kağıdı tutuştu..

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.15’te Kanal D’de!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.