Gelinim Mutfakta 17 Nisan Cuma 505. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 17 Nisan Cuma 505. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 17 Nisan Cuma 505. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 505. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Neslihan Yıldırım ve Hatice Karabulut aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!

Günün en düşük puanını alan gelini 7 puan ile Yağnur hanım oldu. Günün en düşük 2. puanını alan gelini ise 8 puan ile Burçin hanım oldu. Burçin hanım aynı zamanda bu haftanın elenen ismi de oldu. Çeyrek altını kazanan, en yüksek puanı alan gelin ise 19 puan elde eden Neslihan hanım oldu. Hatice hanım ise 10 puanda kaldı.

Hatice, sosyal medya yazışmaları olan bir belge ile Yağnur’un kendisinin fanı olduğunu iddia etti! Yağnura ait olduğunu iddia ettiği profilden bir konuşma metnini ortaya çıkartan Hatice, Yağnur’dan bunu açıklamasını istedi. Yağnur belgedeki profil isminin kendisine ait olduğunu söyledi; fakat, bu yazışma ile ilgili alakası olmadığını söyledi. Hatice bu açıklamaya inanmadı. Fatih Ürek bu durumu gün sonu değerlendirmesinde iki tarafa da sordu.

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.15’te Kanal D’de!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.