Gelinim Mutfakta 18 Mart Çarşamba 483. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 18 Mart Çarşamba 483. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 18 Mart Çarşamba 483. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 483. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan eşit ve yüksek puanları Hatice Karabulut ve Elif Akçam aldı! Çeyrek altını ise, kura çekimi sonrası bir gelin kazandı!

Fatih Ürek sonuçları açıkladı, gelinler heyecan içindeydi. Ezgi Hanım ve Rümeya hanım 6’şar puan ile en düşük puanları aldı. Günün yüksek puanını 17’yi alarak çeyrek altını kazanan isim Elif hanım oldu. Hatice hanım 14 puanda kaldı.

Programda kaynanaların, gelinlere yüklendiğini gören Fatih Bey onları kahramanca savundu! Rümeysa üzerinden başlayan tartışma gelin ve kaynanaları biri birine düşürdü. Reyhan Hanımın, örf ve adetlere uygun gelin eleştirileri Rümeysa ile kaynanası Nezahat Hanımı sinirlendirdi

Rümeysa, gelinlerin kendisine verdiği bebek hediyelerini iğneleyici bularak sinirlendi! Hediyelerin lalettayin verilmesi üzerine gelinlere yüklendi. Özellikle Ezgi ile sert bir tartışmanın içine girdi.

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30’da Kanal D’de!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.