Gelinim Mutfakta 26 Mart Perşembe 489. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 26 Mart Perşembe 489. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 26 Mart Perşembe 489. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 489. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Elif Akçam ve Yağnur İşçiler aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!

Kanal D ekranında 26 Mert Perşembe günü yayınlanan programda Fatih Ürek puanları açıkladı. 8 puan alan ve 2 puanı kesilerek 6 puan ile Hatice hanım günün en düşük puanını alan ismi oldu. Günün en düşük 2. puanını alan gelini ise 9 puan ile Ezgi hanım oldu. Günün kazanan ismi ise 15 puan elde eden Elif hanım oldu ve çeyrek altını kazandı.Yağnur hanım 13 puanda kaldı. O anları videodan izleyebilirsiniz.

Hatice, puanlamalarda aldığı düşük puanların yanı sıra Fatih Ürek’ten gelen haber ile sarsıldı! Günün yarışma konusu olan fırında makarnanın yapımı sırasında yaptığı hatalar nedeniyle 2 puanı silinen Hatice büyük üzüntü yaşadı.

Ezgi, Yağnur’un hazırladığı “Değişim Rüzgarı” adlı resimli panosundan sonra çok öfkelendi ve panoyu yırttı! Yağnur panosunda, Ezgi’nin yarışmaya ilk katıldığı andan şimdiki anına kadar olan giyim kuşam değişimini gösterdi. Pano üzerinde de açıklamalarda bulundu. Ezgi ise, olumlu görünen açıklamaların ironik olduğunu, aslında kendisini yerdiğini düşünerek panoyu Yağnur’un elinden alarak yırttı…

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30’da Kanal D’de!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.