Gelinim Mutfakta 27 Mart Cuma 490. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 27 Mart Cuma 490. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 27 Mart Cuma 490. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 490. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Hatice Karabulut ve Yağnur İşçiler aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!

27 Mart Cuma günü haftanın finalinde kazanan ismi Fatih Ürek açıkladı. Günün en düşük puanını alan ismi 8 puan ile Ezgi hanım oldu, 2 puanı da kırılınca 6 puanda kaldı. Günün en düşük ikinci puanını 11 puan ile Elif hanım aldı.Günün en yüksek puanını elde eden isim 13 puan ile Hatice hanım oldu ve çeyrek altını kazandı. Yağmur hanım ise 12 puanda kaldı.

Elif, stüdyoya süslü püslü girerek Yağnur’un taklidini yapmaya başladı! linde resimlerle stüdyoda havalı havalı dolaşmaya başladı. Örnek gösterdiği resimlerle herkesi çok eğlendirdi. Yağnur da eğlenenler arasındaydı; fakat, içten içe sinirlendiği belliydi. İşte o eğlenceli anlar…

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30’da Kanal D’de!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.