Gerçek Hayatta Evlenen Kore Drama Aktörleri ve Aktrisleri

Gerçek Hayatta Evlenen Kore Drama Aktörleri ve Aktrisleri

1. Ahn Jae Hyun ve Ku Hye Sun

Cömert çift

Sadece bu yıl, sevimli çiftimiz Ku Hye Sun ve Ahn Jae Hyun, Mayıs ayında Kore’de Çiftler Günü olan düğümü bağladılar! Tatlı değil mi? Büyük günlerinde çift, Seul’deki Severance Hastanesi’ndeki çocuk koğuşunu ziyaret etti. Pahalı bir düğün yapmak yerine vermeye karar verdikleri koğuşa cömert bağışları, çocukluk çağı hastalıkları araştırmalarında ve bir dinlenme alanı oluşturmak için kullanılacaktır. Bu çok iç açıcı! Daha sonra çift, ebeveynleri ve kardeşleri Jongro’daki resmi bir Kore restoranında yemek yediler.

2. Han Jae Suk ve Park Sol Mi

Onlar şimdi mutlu bir aile!

Sevgili Kış Sonata oyuncusu Park Sol Mi’nin aktör Han Jae Suk’un yıldızlarla süslenmiş düğünü 21 Nisan 2013’te gerçekleşti. 2010 yılında Merchant Kim Man-deok’ta birlikte oynadıktan sonra çıkmaya başladığı, başka bir popüler drama olan All About Eve’deki rolüyle de bilinir.

Şu anda, ikisi iki çocuğuyla mutlu bir şekilde yerleşmiştir. 23 Mart 2014’te ilk kızını doğurdu ve 22 Kasım 2015’te ikincisini karşıladı.

3. Yeon Jung Hoon ve Han Ga Giriş

Uzun zamandır çiftimiz mutlu olmayı hak ediyor.

Bir başka sevimli çift, Yeon Jung Hoon ve Han Ga In 2005’ten beri mutlu bir şekilde evliler. Çift, 2003 tarihli “Sarı Mendil” dizisinde bir araya geldi. ve çıkmaya başladı. İki yıl sonra evlendiler. Jung Hoon birbirlerinin işlerini, özellikle öpüşme sahnelerini izlemediklerini söyledi! “Vampir Savcısı” nda ve “Güneşi Kucaklayan Ay” da rol aldı. Uzun zamandır ünlü çiftimiz, 13 Nisan 2016 sabahının erken saatlerinde ilk bebeklerini Seul’un Gangnam şehrinde bulunan bir doğum kliniğinde karşıladı. Yıldız çifti, Han’ın 2014’teki kalp kırıcı düşükünden sonra çok şey yaşadı. Şu anda, Han Ga In, Yeon Jung Hoon JTBC’nin bir hanımefendisi olarak ortaya çıkarken, çocuklarını şimdilik büyütmeye odaklanmayı planlıyor. Temper ve Nam Jung Gi ”, Ok Da Jung’un üçüncü kocası (Lee Yo Won tarafından canlandırıldı).

4.

Her ikisi de başarılı dizisi “I Hear Your Voice” ve karanlık draması “Secret” ile 2013’te büyük hit aldı. İlk başta, Lee Bo Young Ji Sung ile çıkmayacaktı. Aktör olduğu için reddetti. Ancak, ona sadece oyunculuktan vazgeçmek istediğini söyledi. Bizim hanım adamın ısrarına direnemedi ve sonunda düğümü ona bağlamayı kabul etti. Bu güzel çiftin ilk çocukları 2015’in Haziran ayında vardı.

5. Jang Dong Gun & Go So Young

Friendzone’da kalmadı.

Jang Dong Gun ve Do So Young’ın ilişkisi, iki kimliğin yaşam için arkadaş kalamayacağının bir kanıtıdır. Bazen sonunda bir arada olurlar. Çift, 1999 yılında “Love Wind Love Song” filminde bir araya geldi. Ama ilk bakışta aşk değildi. “Jang Dong Gun ve ben ünlü dünyaya ilk çıkışımızdan beri birbirimizi tanıyorduk ve biz arkadaşların en iyisiydik” dedi Go So Young. Çıktıkları söylentilerine rağmen sadece arkadaş kaldılar. Ama sonra hayatı taklit eden k-drama romantizminde söylentiler gerçek oldu.

Birlikte yemek yediler, kıvılcımlar uçtu ve arkadaş olmaktan çok daha fazlası oldu. Çift, 2009 yılında ilişkileri ile halka açılmadan önce iki yıl yaşadı. 2010 yılında evlendiler ve şimdi iki çocukları var.

6. Kwon Sang Wo ve Oğlu Tae Young

Ona olan sevgisi asla kaybolmaz.

Kwon Sang Woo ve Son Tae Young sekiz yıldır evli. Sang Woo kısa süre önce “Happy Together” programında yer aldı ve karısını her gördüğünde kalbinin hala çırpınıyor olduğunu söyledi. (Awww, çok tatlı!) 2008’de oyuncu ve eski Bayan Kore ile evlendi. Hem evlilikleri hem de kariyerleri güçleniyor. 2009 yılında, Son Tae Young, Rookie lakaplı oğlu Luke’u doğurdu. İlk dört yıl boyunca Luke yetiştirmeye odaklandı, ancak o zamandan beri işe döndü ve Kwon kararını destekliyor. 2015 yılında bu küçük ve mutlu aileye bir kız çocuğu eklendi.

7. Ki Tae Young & Eugene

Aşk kısa mesajlarla gönderilebilir.

Kim Dasom’un Eksantrik Kızı’nda ajanını oynayan Ki Tae Young, eski SES üyesi ve aktris Eugene ile evlidir.

Bir röportajda “Birlikte aynı tiyatroda çalışırken kocam Ki Tae Young’a çok yakın oldum. İlk görüşte aşk değildi. Benim için değildi ve onun için de değildi” dedi. 2013’te MBC TV programı Knee Drop Guru’da. “Sonunda, Ki Tae Young’ın stilistinden drama başarılı bir şekilde filme alabilmemiz için sordum. Sonra birbirimize mesaj atmaya başladık ve birlikte bir çok şey hakkında konuşabileceğimizi fark ettik. Gerçekten iyi bir insan olduğunu fark ettim. ” 2012’de evlendiler ve 2015 doğumlu bir kızı Ro Hee var.

8. Lee Byung Hun ve Lee Min Jung

Onu kırık bir televizyon seti gibi atamaz çünkü.

Gişe rekorları kıran aktörler için gişe rekorları kıran bir düğün, Lee Byung Hun ve Lee Min Jung son evlendi 2013. Lee Byung Hun ile ilgili bir skandalla ilişkilerine rağmen, Lee Min Jung evliliklerini yolunda tuttu ve sendikaları bir yaşında bir oğul üretti. Kocasıyla sorunu yaşadıktan sonra sakin ve istikrarlı olmaya kararlı.

Bunu, herkesin telefonlarını ve televizyon setlerini nasıl düzelttiği gibi düzeltirsiniz. Bugünlerde insanlar onları atıp yenilerini satın alıyorlar. ”Şu anda, evliliği yoluna devam ediyor gibi görünüyor. İlk kez anne-baba olmanın sevinçlerinden bahsederken,“ Hayat değiştiriyor – yaşam tarzımız, Yemek yediğimiz yerler, yattığımız zaman. İnsanlar sizinle kullandığınız güzellik ürünlerinden daha çok çocuğunuz hakkında konuşmaya başlar. ”

9. Lee Chun Hee ve Jun Hye Jin

Yaş aralığı Aşk önemli değil.

Lee Chun Hee ve Jun Hye Jin 2009 kdrama “Smile” dizisinde bir araya geldiler, ancak drama bitene kadar tanışmadı. yine onun yardımcı yıldızının ne kadar çekici olduğunu fark etti. “Drama bittikten sonra onunla buluştuğumda, onun tamamen farklı bir tarafını tanımaya başladım,” dedi Lee Chun Hee. güzel ama sanırım o zaman gerçekten çok güzel olduğunu fark ettim.

30 yaşındaydı ve dramayı filme aldıklarında sadece 21 yaşındaydı, ancak dokuz yıllık boşluk hiçbir zaman ilişkilerinde herhangi bir soruna yol açmadı. “Yaş farkını hiç hissetmedik,” dedi Lee Chun Hee.

10. Yoo Ji Tae ve Kim Hyo Jin

İçeride ve dışarıda güzel bir çift!

Yoo Ji Tae ilk kez aktris Kim Hyo-jin ile bir giyim markası için model olduklarında 2003’te tanıştı. Kısa süre sonra, ikisi sürekli fotoğraf çekimlerinde buluşurken arkadaş oldular. Romantik ilişkileri 2006’da başladı ve flört statülerini açıkça kabul eden çok az Koreli yıldız çifti arasındaydı. Ağustos 2011’de nişanlandıklarını duyurdular ve daha sonra çarpıcı düğün öncesi fotoğraflarını yayınladılar. Minimalist davetleri çevre dostu kağıttan yapılmış ve 1.825 sayısı yazılmıştır, ikisi de birlikte çift olarak geçirdikleri günlerin tam miktarı. (Ne kadar şirin!) 2 Aralık 2011’de Seul’deki Shilla Otel’de evlendiler. Tören, Dünya Vizyon Kore başkanı tarafından düzenlendi; Yoo ve Kim örgütün fahri büyükelçileri ve parasal düğün hediyelerinin bir kısmını Myanmar’da bir ilk ve orta okul inşa etmeye yardım etmek için Dünya Vizyonuna bağışladılar.

Rain ve Kim Tae Hee

Masal çifti

Yeni yılı karşılarken, ‘masal’ yeni evli çiftimizi de ağırlıyoruz! Tıpkı eğlence dünyasının ‘prens’ ve ‘prensesi’ gibi, 19 Ocak 2017’de birbirleriyle evlendikleri için şimdi kalplerin kralı ve kraliçesi haline geliyorlar. Ulusun Güzellik Tanrıçası, Kim Tae-hee ve popüler şarkıcı aktör simgesi, Bi Rain, sonunda düğüm bağladı ve Gahoe-dong Katedrali’nde özel bir düğünde yemin etti. Ahn Sung-ki, Psy, Park Joon-hyung (K-pop erkek grubundan, g.o.d.’den) ve Lee Honey (Kim Tae-hee’nin üniversite sınıf arkadaşı) dahil sadece aile üyeleri ve birkaç yakın arkadaş davet edilir. 5 yıllık buluşmadan sonra, düğünlerini öğrenmek için şaşırdık ve heyecanlandık ve oldukça eminim, birçok hayran bu sevimli çift için tam destek alıyor. Onlara mutlu bir evli yaşam diliyoruz!

12. Song Joong-ki ve Song Hye-kyo

Kaynak

Şarkı-Şarkı Çift

2016 hit draması Güneşin Torunları sona erdiğinde bile, Kaptan Yoo Shi Jin ve Doktor Kang Mo Yeon arasındaki aşk hikayesi gerçek ve soluk olmaya devam ediyor.

Bu, en abartılı ve merakla beklenen Asya düğünlerinden biridir. Yıldızlarla dolu iki çiftin Avrupa’da balayını paylaştıkları ve Seul’deki Itaewon’a yerleşmeyi planladıkları bildiriliyor. Törene Zhang Ziyi, Kim Ji Won, Yoo Jae Suk, Park Hyung Sik, Super Junior’s Donghae, 14:00 Jungo, Yoo Ah In, Park Bo Gum, Ock Joo Hyun ve Damadın en iyi arkadaşı Lee Kwang Soo.

Düğünden günler önce Song Hye Kyo, Song Joong Ki ile olan ilişkisi hakkındaki düşüncelerini paylaştı. “Joong Ki ve ben iyi eşleşen ilk iş arkadaşlarıydık. Proje boyunca benzer değerlere ve fikirlere sahip olduğumuzu fark ettim ve her şeyi onunla paylaşabildim … Joong Ki bana kendini gösterdi, güven ve görgü kuralları uzun zamandır. Geleceği onunla geçirmenin iyi olacağını kendime düşündüm ve gerçek duygularımı da hissedebildiğine sevindim. O zaman onun o olduğunu biliyordum. ”

Bu inanılmaz derecede tatlı ve iç açıcıydı! Mutlu bir evli yaşam diliyoruz!

Şimdilik bu kadar!

Bu makalenin bir sonraki güncellemesine dikkat edin! En sevdiğimiz Koreli aktörler ve aktrisler bir olarak birleştikçe bu listeye daha fazlasını ekleyeceğiz.

Yorumlar makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir. gönderme adamfriedmanrealestate profil resmi

Adam Friedman Real Estate

12 ay önce Los Angeles, California’dan

SongSong’u burada görmedim!

profil resmi

Sana ve Irene

24 ay önce

Şarkı Şarkı çiftleri

Sassygurl18 profil resmi

Gizli

2 yıl önce

SongSong çifti 🙂

Gizli bir Fanfare profil resmi

Niev’ler

2 yıl önce Rizal, the Philippines

SongSong çiftini listeye ekleyin! Yeni evlendiler. 🙂

Btw, Rain ve Kim Tae Hee’nin yeni doğan kızı var. 🙂

Arshee Khan profil resmi

Arsi Khan

2 yıl önce Pakistan’dan

Kwon Sang Wo’yu çok seviyorum o çok yakışıklı ve çok sevimli ve oğlu Tae Young da kwon gibi çok güzel ….. 🙂 🙂 🙂 🙂

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.