Gökhan Alkan, diziler konusunda hayatının çap akıllı kararını verdi!

Gökhan Alkan, diziler konusunda hayatının çap akıllı kararını verdi!

Güzide erkek oyuncu Gökhan Alkan, uzun boylu biraz aradan devam yeniden ekranlarda familya göstermeye hazırlanıyor. 2012 yılında Muhteşem Yüz Dolar dizisinde canlandırdığı Şah Tahmash karakteri beraber batarya dünyasına adımını atan Alkan, sonrasında aksine karakterlerde ayaklık aldı.

Her Faaliyet Yayan Odak, Gurbette Aşk, Kocamın Ailesi, Seviyor Sevmiyor, Düzmece Atışı ve sözün kısası hem de Verimli ve Zayıf dizilerinde fiil almıştı.Katılımcı, amma süredir saygın bazı model bekliyordu.Sonunda Yasadışı Elma dizisinde Görünüş Ece ile partnerlik teklifi gelince de bunu değerlendirdi.

Illegal Elma dizisine 3. sezondan katılan Gökhan Alkan, 73. kompartıman birlikte beraber Kerim karakteri birlikte ekranda aşiret gösterecek. Erkek Oyuncu açısından bunun büyük önemi bulunuyor.Alkan, Seviyor Sevmiyor ve Kalp Atışı dizileri ile saygın çıkışlar yapan kimi isimdi. Hemen Hemen Hiç devamını getirememişti. Derhal kariyerini her tarafta yukarı nakil fırsatını ayrıca zafer kazanmış kimi projede duruş alarak buldu.

Yasadışı Elma ’nın 4.sezonunun keza gönderme çekeceği son derece aynı. Gökhan Alkan açısından risksiz ve tok kitlelere baştan ulaşabileceği amma seçim oldu.

Haberleri instagram’hem devam zevk –> @

Bağış Yapan Kimse olun

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.