Güldür Güldür Show’dan büyük müjde, işte beklenen hareket!

Güldür Güldür Show’dan büyük müjde, işte beklenen hareket!

Güldür Güldür Show modaya uydu, evden özel bölümler geliyor! Show TV ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Güldür Gülldür Show, bilindiği üzere bir BKM yapımı. Uzun yıllardır hem sahnede hem televizyon ekranında güldürmeye devam eden progam, koronavirüs salgınına rağmen ekranda kalmak için çözümünü buldu.

Seksenler dizisi oyuncularının Ev Yapımı dizisi gibi, Güldür Güldür Show’da yeni konsepti ile yakında izleyicileri ile buluşacak. Evde Güldür Güldür Show geliyor…

Ali Sunal, Onur Buldu, Çağlar Çorumlu, Alper Kul, Doğa Rutkay, Aylin Kontante gibi birçok ünlü ismi buluşturan yapım artık evlerden çekilen görüntülerin birleştirilmesi ile yoluna davam edecek.

BKM projelerinin tamamının setleri iptal oldu ama Güldür Güldür Show ev halleri ile izleyicilerini güldürmek için geliyor… Programın ilk yayınının ne zaman olacağı belirtilmedi. Ancak 17 Nisan Cuma günü 231.bölümün normal şekilde yayınlanacağı düşünülür ise 24 Nisan Cuma günü evde çekilen bölümün Show TV’de yayınlanması beklenebilir. Yayın tarihi netleşince sitemizden duyuracağız.

İşte Evde Güldür Güldür Show Fragmanı:

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.