Gülse Birsel hem Jet Sosyete paylaştı hem de uyardı!

Gülse Birsel hem Jet Sosyete paylaştı hem de uyardı!

Jet Sosyete dizisi Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Gülse Birsel imzalı dizinin 3.sezon için çekilen ve daha önce Puhu TV’de yayınlanan bölümleri Star TV’de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Kadir Doğulu ve Alican Yücesoy’un konuk oyuncu olarak katıldığı 2 bölüm art arda 15 Nisan Çarşamba akşamı Star TV ekranında izleyicilerle buluşacak.

Gülse Birsel de yeni bölümü merakla bekleyenleri instagram hesabından fragmanı yayınlayarak bilgilendirdi.Birsel ayrıca not etmeyi de ihmal etmedi, bu bölümler koronavirüs öncesinde çekilen bölümler.

İşte Gülse Birsel’in mesajı ve dizinin fragmanı:

Her Çarşamba gibi bugün de Star’da Jet Sosyete akşamı! 20.00’de bekleriz. ✨ Konuk oyuncularımız @alicanyucesoy ve @kadirdogulu 🌟💫 (Sete girmedik tabii, bunlar corona’dan önce çekip kenara koyduğumuz bölümler.👍)

Gülse Birsel imzalı, BKM yapımı komedi dizisi ‘Jet Sosyete’, puhutv’den sonra ilk kez yayınlanan bölümleriyle Çarşamba günleri Star TV’de seyircisiyle buluşuyor. Dijital’de rekor izlenme
rakamlarına ulaşan ‘Jet Sosyete’, yüksek kahkaha temposu ve unutulmaz karakterleriyle seyircisini ekran başına kilitliyor.

Yeni bölüm konusu; Dizinin yeni bölümünde; konuk oyuncu ünlü aktör Alican Yücesoy ve Kadir
Doğulu olacak.Alican Yücesoy dizide İlayda’nın yeni gazeteci sevgilisi ‘Ahmet’ rolüyle izleyici karşısına çıkarken, Kadir Doğulu ise spor hocası ‘Kenan’ rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

GİZEM’İN KISKANÇLIK KRİZİ

Cengiz’in güzel bir estetisyenle sosyal medyada takipleşmesi Gizem’de aldatılma şüphelerine neden olurken diğer yanda İlayda’nın hoşlandığı spor hocası Kenan’ın (Kadir Doğulu) uyguladığı diyet ve idman programı Alara’ya zor günler yaşatıyor.

‘Jet Sosyete’nin Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümünde; konuk oyuncu olarak Alican Yücesoy ve Kadir Doğulu olacak.

Yapım: BKM
Yönetmen: Hakan Algül
Senaryo: Gülse Birsel

Oyuncular: Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun, Emre Taştekin

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.