Harry Potter gibi 19 etkileyici film herkes izlemeli

Harry Potter gibi 19 etkileyici film herkes izlemeli

Herkes sever arada sırada büyücüler, cadılar, kurtadamlar ve diğer doğaüstü varlıkların dünyasında kaybolmak. Şimdi Harry Potter hikayesi nihayet sona erdiğine göre, sadece Harry Potter serisi gibi daha fazla film aramak için uygun.

Büyük bir hayran olarak, benzer filmlerin bir listesini derledim. Bir göz atın –

Yüzüklerin Efendisi Serisi

Çizim döner ona görünmezlik gücü veren bir yüzük koruma arayışı içinde olan bir hobbit etrafında. Canavarlar ve diğer yaratıklarla çevrili, onu korumak için elinden geleni yapmalıdır.

Kimse

Harry Potter dizisi gibi iyi filmler arıyorsanız, “Yüzüklerin Efendisi” sizin için en iyi seçenektir.

Inkheart – Harry Potter gibi en önemsiz filmlerden biri

İşte bir bir çocuğu korkutacak bir hikaye. Üzülme. Yetişkin olsanız bile gözlerinizi ziyafete sokmak için çok şey var.

Konu, karakterleri kitaplardan çekme yeteneğine sahip Mo olan adam etrafında dönüyor. Yakalayış? Gerçek insanlar kendilerini kitapların içinde mahsur bulurlar. Kısır karakterlerden biri kitaplardan gerçek dünyaya kaçmayı başardığında, kızı kötü adamı durdurmak için bir arayışa girer.

Çok fazla çığlık, yardım çığlığı, drama ve bazı şeyler var. çene düşürme eylemi. Özel efektler ve parlak bir hikaye ile bazı şaşırtıcı çalışmalar ile Inkheart Harry Potter gibi mutlaka izlenmesi gereken bir film olarak yerini alıyor.

Kells’in Sırrı

Gençken Çocuk uzak bir karakolda barbarlarla çevrilidir, yardım hiçbir yerden gelmez – sırlarla dolu eski bir kitapla aydınlatıcı.

Özel efektlerin bir kez fazla kullanıldığını hissettim, ama harap olmayacak aksi takdirde inanılmaz bir deneyim.

Biraz ezici bir sona rağmen, bu kaçırmamanız gereken bir film.

Perili Köşk

Bir emlakçı ve ailesi bir konağı ziyaret etmeye karar verir, yakında şeylerin yüzeyde göründükleri şey olmadığını öğrenirler. Açıklanamayan olaylar meydana gelmeye başlar ve geçen zamanla daha tuhaflaşır. Kaçma denemesi, işler kontrolden çıkar.

Birçok eleştirmen bu filmi aşırı basit olduğu için attı. Durumun böyle olmadığını bildirmekten memnuniyet duyuyorum. Hikaye biraz sığ olabilir, ancak bu filmin sunduğu korkuları çok seveceksiniz.

Yerin dışında hisseden tek şey çocuk oyunculardı – korkmak yerine hayaletleri kovalamaktan sıkıldılar. Mantıklarınızı kapının önünde bırakın ve bu filmin tadını çıkarın – büyüleyici bir eğlence.

Spiderwick Chronicles

Grace ailesi harap Spiderwork Sitesine taşınır, açıklanamayan şeyler hiç bir yerde olmaya başlar.

Herkes bu kötü yaratıkları yenmek için bir araya gelmelidir.

Goblin dünyası inanılır ve sizi onun hayaline daldırır. İlerleme hızı, herkesin sıkılmaması veya çok fazla ayrıntıyla aynı anda itilmemesi için doğrudur. Hızınızı artırmak biraz zaman alır. Yine de gittikten sonra, bir roller coaster yolculuğu.

Harry Potter serisi gibi iyi bir fantezi filmi arıyorsanız, “ The Spiderwick Chronicles ”bir gitmek.

Narnia Günlükleri (film dizisi) – Harry Potter gibi bir dizi film

CS Lewis romanları,

Serinin büyük bir hayranı olarak, adaptasyon konusunda şüpheliydim.

Şimdiye kadar 3 film çıkardığımda, kitapların ruhlarını yakalamak için hemen hemen her şeyi doğru yaptıklarını bildirmekten memnuniyet duyuyorum. Harry Potter gibi filmleri seviyorsanız, Narnia serisini daha da seveceksiniz.

En Kötü Cadı

Hafif, a bir cadı akademisinde genç kız, genellikle sınıf arkadaşları tarafından eğlenceli hale getirilir. Her şey onun için yanlış gidiyor. Müdürün ikiz kız kardeşinin tüm okulu yok etmeyi planladığını öğrendiğinde, onu ne pahasına olursa olsun durdurma arayışına girer.

Zihin bozucu bir film hiçbir şekilde değil. Tahmin edilebilir bir planla, daha önce anlatılan bir hikayeyi izlediğiniz görülüyor. Ancak bir göz ardı ederseniz, Harry Potter gibi iyi bir fantastik film izliyorsunuz.

Pan’ın Labirenti

Çizim döner masal hikayelerine inanan bir kızın etrafında. Üvey babasıyla yaşamaya gönderildiğinde, yolda bir peri ile karşılaşır.

Gerçek babasıyla tanışmak için üç görevi tamamlaması gerekiyor. Hiç gerçek babasını görecek mi?

Genel olarak,

Iraksak – Harry Potter gibi en popüler filmlerden biri

Veronica Roth’un romanı olan “Iraksak”, tüm dünyanın erdemlerle bölündüğü yakın bir distopik gelecekte gerçekleşiyor. İnsanlar farklı gruplarda yaşarlar ve topluma her şekilde katkıda bulunurlar. Kızlardan biri onun ıraksak olduğunu keşfediyor – tüm toplum için bir tehdit olarak görülen nadir bir insan türü.

Sonuç, sizi farklı bir dünyaya götürecek heyecan verici, tatmin edici bir yolculuk.

Woodley, Jennifer Lawrence gibi rock yıldızı aktris gücüne sahip olmasa da, onun hakkında bir incelik hissi var. onun için kök salmak istiyorsun. Dişli çark yapmak ve biraz kıçını tekmelemek gerektiğinde, onu fazla satmadan yapar.

Hikaye, zaman zaman biraz sevimsiz ve sığ hissedebilir, ancak bu anlar çok azdır. Bu birkaç anın inanılmaz bir deneyimi mahvetmesine izin vermeyin. Harry Potter serisi gibi iyi bir distopik film arıyorsanız, “Iraksak” filmini seçmelisiniz.

Açlık Oyunları (Film Dizisi) – Harry Potter gibi bir dizi film

bu serinin tüm kitaplarını okuyun. Kitaplara dayalı filmler yapmaya karar verdiklerinde heyecanlandım, ama aynı zamanda da bu konuda kuşkuluydum. “Açlık Oyunları” çok kolay bir kaynak değildir. Kitaplar inanılmaz derecede ayrıntılı, distopik gelecekte kullanacakları görünümlerden, kostümlerden ve fütüristik cihazlardan her şeyi açıklıyor.

Tabii ki, yanlış olduğumu kanıtladım.

Arsa, kız kardeşinin yerine yıllık Açlık oyunlarına katılmak için gönüllü olan Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) etrafında dönüyor – gençlerin her birini yırttıkları acımasız bir canlı gerçeklik şovu diğeri parçalardan sadece biri hayatta kalana kadar 12 bölgenin her birinden iki genç, izleyici eğlencesi için büyük bir oyun alanında seçilir ve kilitlenir. Zarar görmeyecek mi?

PG-13 dereceli bir film için bu film muhteşem bir grafik. Gorehounds’un onları mutlu etmesine yetecek kadar var. Sadece kan ve şiddetten çok daha fazlası var. “Açlık Oyunu” açlık, yoksulluk, yolsuzluk ve hükümet kontrolü gibi hassas konulara değiniyor. Yol boyunca biraz romantizm var. Sadece dolgudan ziyade hikayenin bir parçası gibi geliyor. Genel olarak, “Açlık Oyunları”, kaçırmamanız gereken “Harry Potter” gibi büyüleyici bir dizi filmdir.

Game Of Thrones – Büyüleyici bir fantezi TV şovu

Durumda olduğu gibi Harry Potter dizisi, Game of Thrones, George Martin tarafından yazılan bir dizi fantastik romana dayanıyor.

Ejderhalar, ölümsüzler ordusu, cadılar, ritüeller ve bazı siyaset, romantizm, çıplaklık ve drama ile karıştırılmış başka fantezi öğeleri var.

Yine de çocuk dostu değil. Çıplaklık konusunda iyi değilseniz, (HBO. Daha fazlasını söylememe gerek var mı?), Kan ve şiddet, bu girişi atlamalısınız. Ancak 18 yaşın üzerindeyseniz, gemiyi farklı gruplar arasında savaşla parçalanmış bir ülke olan Westeros’a götürmekten memnuniyet duyarsınız. Siyasi gerginlik ve zirvelere sırtını yaslarken, köşeye bakan başka bir tehdit var – ölümsüz bir ordu. Uzun, karanlık bir kış köşede. Ve kışla, beyaz yürüyüşçü ordusu gelecek. Zaten ölü olan bir şeyi fethetmek için el ele verecekler mi?

Genel olarak, Game of Thrones, 5 mevsimi hiç vakit kaybetmeden sizi izlemeye teşvik edecek birçok ilginç hikaye ile dolu. Son deniz (5.), Game of Thrones’un standartlarına uygun olmasa da, TV’nin sunabileceği her şeyden çok daha iyiydi.

Hobbit (film serisi) – Harry Potter dizileri gibi en iyi filmler

JRR tarafından yazılan 1937 romanı

Özellikle kaynak materyalin bir çocuk kitabı olduğu düşünüldüğünde, tonda çok daha koyu reklamlar var. Ancak bu kesinlikle bir çocuk filmi değildir. Sadece yetişkin bir zihnin işleyebileceği çok karanlık ve stresli anlar var.

Onu çevreleyen olumsuzluğu anlamıyorum. Temanın çok farklı olmadığı düşünüldüğünde “Hobbit” değil LOTR’u nasıl sevebilirsiniz? Olumsuz incelemeye dikkat etmeyin. Göreyim seni. LOTR’yi sevdiyseniz, “Hobbit” serisinin neler sunabileceğini seveceksiniz.

Altın Pusula

Gizemli bir organizasyon çocuklar üzerinde denemeler yapıyor. Lyra Belacqua onları kurtarmak için paralel evrene giderken, işler kontrolden çıkar.

Bu tipik fantastik filminiz değil. Heyecan verici ve nefes kesici bir deneyimi bir araya getirmek için gösterdikleri çabalar, üretim değerleri aracılığıyla açıkça ortaya çıkıyor. Sinematografi nefes kesici, döküm inanılmaz ve özel efektler sadece doğru yerlerde kullanılıyor. Bu filmde yer alan Eveyone bir selamı hak ediyor.

Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti

Jack Sparrow ve Will Turner, ünlü Yüzbaşı Barbossa tarafından kaçırılan Elizabeth Swann’ı bulma arayışında.

Başlangıçta tahmin ettiklerinden çok daha fazla tehlikede.

Korsan temalı filmler yeni bir şey değil. Daha önce yapılmışlardı. Büyük bütçesi, inanılmaz yönetmenliği ve gerçekten yetenekli bir oyuncu kadrosu ile “Karayip Korsanları” kendini geçmemeniz gereken bir film olarak öne çıkardı. Başka bir şey için değilse, Johnny Deep’in performansı için bir şans verin. Kesinlikle hafif sarhoş performansıyla seni kazanacaktı.

Sihirli asalar, büyüler veya devasa yaratıklar yok, ama bu film her gün hala bir Harry Potter hayranı kazanacaktı.

Mansiyonlar – Harry Potter serisi

“Büyücünün Çırağı”, “Percy Jackson ve Olimpiyatçılar: Şimşek Hırsızı”, “Stardust” ve “Matris” gibi filmler denemeniz gereken diğer filmler. Başka aptal girişlerini kaçırdım mı? Bana yorum bölümünde bildirin.

Comments

Bir HubPages Network hesabı kullanarak oturum açın veya kaydolun ve yayınlayın.

Kullanılan 8192 karakterden 0’ıPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmiyor, ancak URL’ler köprü oluşturulacak. Yorumlar makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir.

gönderme swalia profil resmi

Shaloo Walia

< 6 ay önce Hindistan'dan

İlginç bir film listesi!

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.