Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz hiç bu dek tepki görmemişti!

Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz hiç bu dek tepki görmemişti!

Salı akşamları atv ekranında izleyicilerin karşısına meydana çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ’ın en son 158.bölümü 25 Şubat akşamı yayınlandı. Oktay Kaynarca,Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Mustafa Üstündağ, Sanem Çelik, Hüseyin Avni Danyal, Burak Sergen,Emir Benderlioğlu gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı dizi 5.sezonunda alarm zilleri çalışıyor.

Salı akşamının en fazla izlenen yapımlarından olan EDHO birincilikler de aldığı halde sosyal medyada büyük bir eleştiri dalgasının hedefinde… Geçtiğimiz haftalarda da bu eleştiriler artmış fakat dizinin senaryosu hızlanıp, aksiyon sahneleri de bollaşınca bu eleştiriler bir nebze azalmıştı.

Ancak 158.bölümden daha sonra gelen tenkit dalgasının büyüklüğüne bakılır ise, senaristlerin konuyu bitmiş ele alması gerekiyor.  İzleyicilerden farklı eleştiriler var ve her zaman aynı noktaya temas ediyor. Artık mantıksal bağ konusunda ekran başındakilerin memnun etme olmadığı yorumlara yansıdı.

O yorumlardan bazılarını aşağıda bulabilirsiniz:

“Önceden, günler öncesinden beklediğim diziyi şimdi internette son on dakikasını izleyip bırakıyorum. Tebrikler senarist.”

“Senarist, Haşmet Façalı artık Emine ’yle örgü mü örecek, fasulye mi ayıklayacak.Soytarıya çevirdin dağ gibi karakteri.”

“Bu Haşmet ile Behzat ’ı suyu çekilmiş süngere çevirdiniz, eski havaları o kadar kalmadı.”

“Ne yapsan anlamsız daha EDHO, o kaybettiğin reytingler geri gelmeyecek.. Fragmanları salıdan pazar pazartesiye attın ‘eyvallah ’ dedik, bazı haftalar yeni bölüm yerine her yerde koydun ‘olsun dedik ’, dizinin tekrarını hemen ardındaki 2 – 3 gün sonraya attın ‘eh ’ dedik, sevdiğimiz karakterleri öldürdün ‘yenileri coşku katar ’ dedik, 1 ay sene başı tatiline de ‘neyse ’ dedik, en sonunda senaryonun da içine ettin bundan böyle ‘DUR ’ diyelim demi…”

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.