Hazar Ergüçlü ’nün diziler konusunda yeni kararı

Hazar Ergüçlü ’nün diziler konusunda yeni kararı

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü son dönemde reklam filmleriyle uyarı çekiyor. Oyuncu Flormar ’dan sonradan Reebok ’ın da yüzü oldu. Ergüçlü, her iki marka ile de işbirliği yaparak kariyerinde manâlı adımlar atmaya devam ediyor.

Geçen Ağustos ayında tamamlanan Hakan Muhafız dizisinin 3. ve 4. sezonunun yayınlanmasını beklediğini söyleyen Ergüçlü, 5 ve 6. sezonların olup olmayacağını bilmediğini fakat o kadar de sanmadığını açıklama etti. Netflix ’in projesinde birlikte rol aldığı arkadaşları ve ekibi özlediğini bildiren oyuncu, “Hakan Muhafız ’ın 3. sezonu geliyor. Çekimler bitti, hepsini Ağustos ’ta çekmiştik. Gayet güzeldi ve çok severek çalıştım. Tüm ekip arkadaşlarımı fazla seviyorum, fazla özlüyorum” diye konuştu.

Hakan Muhafız ’ın 3. ve 4. sezonlarının yayınlanmasını Hazar Ergüçlü ’nün de heyecanla beklediği ortaya çıktı. Oyuncu ayrıca takipçilerine bir müjde daha verdi.

Televizyon işlerini özlediğini açıklayan oyuncu yeni bir karar aldı. Ergüçlü, “Mutlaka bir proje olur, çalışacağım mutlaka. Ben televizyonu çok özledim. Seviyorum ve bitmiş yapacağım” diye konuştu.

Haberleri instagram’da takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.