HBO Max akışı nasıl yapılır

HBO Max akışı nasıl yapılır

HBO Max geldi. AT & T’nin WarnerMedia – HBO, Warner Bros., New Line Cinema, DC Entertainment, TBS, TNT, CNN, Cartoon Network, CW, Crunchyroll ve Adult Swim’in geniş içerik imparatorluğunu tek bir akış hizmetinde birleştirmek zaten HBO Max’i sunuyor en geniş akışlı kataloglardan.

Studio Ghibli’nin çalışmaları, Criterion Collection’dan başlıklar, BBC şovları ve Friends ve The Big Bang Theory gibi popüler diziler de dahil olmak üzere ek lisanslı içerik, onu en yüksek profilli akışlardan biri haline getiriyor henüz hizmet. HBO Max’e özel orijinal şovlara ve filmlere ek olarak bu.

İlgili

HBO Max potansiyelle dolu, ancak en büyük engeli AT & T’nin dağınık yürütmesi olmaya devam ediyor

Ancak HBO Max aynı zamanda en pahalı akış hizmetlerinden biri aylık 14,99 ABD dolarıdır – Netflix, Hulu veya Disney Plus’tan çok daha fazla.

Denemek ister misiniz? İşte HBO Max’i kullanmaya başlamak için bilmeniz gereken her şey

HBO Max’in maliyeti nedir?

HBO Max’ın maliyeti aylık 14,99 $, bu da onu en pahalı akış hizmetlerinden biri haline getiriyor . Bununla birlikte, bu fiyat HBO Now ile aynı aylık maliyettir – ve HBO Max, HBO Now’da mevcut olan tüm içeriği ve tüm bu WarnerMedia ürünlerini sunar.

Ayrıca, yedi günlük ücretsiz bir deneme var HBO Max’in daha ucuz, reklam destekli bir versiyonunun 2021’de piyasaya sürülmesi planlarıyla birlikte, ödeme yapmadan önce denemek isteyen herkes.

İşlerin çeşitli hizmetlerde nasıl dağıldığı aşağıda açıklanmıştır: HBO : premium, ücretli kablolu TV kanalı. TV sağlayıcınız aracılığıyla mevcut TV paketinize bir eklenti olarak satın alındığında, maliyetler aboneye göre değişir. HBO Go : HBO kanalı için ödeme yaparsanız HBO içeriğine erişmenizi sağlayan çevrimiçi akış uygulaması ve web sitesi. HBO (kablolu TV kanalı) ile birlikte ücretsiz. HBO Now : Aylık olarak 14,99 ABD dolarına mal olan ve kablo ödemeyen kişilerin HBO’ya erişmesini sağlayan bağımsız akış hizmeti. Tüm platformlarda farklı uygulamalar olmasına rağmen, HBO Go ile aynı içeriği sunar. Teorik olarak, HBO Now, HBO Max’in piyasaya sürülmesiyle kullanılmamalıdır, ancak bu henüz tam olarak böyle değildir. HBO Max : Mevcut HBO Go / Now kütüphanesini – tüm HBO’yu – Warner Bros. gişe rekorları kıranlar, Friends, Cartoon Network şovları, klasik filmler gibi popüler TV şovları dahil ek içerikle birleştiren yeni WarnerMedia hizmeti , Studio Ghibli başlıkları ve yeni, özel orijinaller.

Zaten HBO veya HBO için ödeme yapıyorsam HBO Max’i ücretsiz olarak alabilir miyim?

Burada işler biraz zorlaşmaya başlıyor.

Mevcut HBO müşterileri için : Bir kablo veya internet TV sağlayıcısı aracılığıyla HBO’ya abone olursanız, zaten HBO Max’e erişme şansınız çok yüksektir. AT&T TV, Cox, DirecTV, Hulu, Optimum, Spectrum, Verizon Fios ve Comcast Xfinity gibi büyük sağlayıcıların tümü HBO Max’i destekliyor – bu sağlayıcılardan biri aracılığıyla zaten HBO’nuz varsa, her zamanki kimlik bilgilerinizi kullanarak giriş yapabilmeniz gerekir. . Desteklenen sağlayıcıların tam bir listesini burada bulabilirsiniz.

Mevcut HBO Now müşterileri için : HBO Now için doğrudan HBO Now üzerinden veya Apple, Google Play, Samsung, Optimum, Verizon Fios, Konsolide İletişim veya Liberty Cablevision üzerinden ödeme yaparsanız hesabınız bir HBO Max hesabına dönüştürülecektir.

AT&T müşterileri: AT & T’nin kablosuz, internet ve TV planlarından bazıları da dahil olmak üzere ücretsiz HBO Max’i içerir. AT & T’nin Sınırsız Elite kablosuz planı ve AT&T Fiber’in 1 Gig planı.

HBO Now için başka bir sağlayıcı aracılığıyla ödeme yapıyorsanız, örneğin Amazon gibi, o zaman bile HBO Max’e erişemezsiniz. Amazon olmayan başka bir cihazda oturum açarsınız. Bu durumda, WarnerMedia sağlayıcınızla bir anlaşma yapana kadar veya HBO Now aboneliğinizi farklı bir şirkete geçirene kadar beklemeniz gerekir (veya doğrudan WarnerMedia üzerinden abone olun).

HBO Max’te ne izleyebilirim?

HBO Max, Game of Thrones, Sopranos, Succession ve diğerleri gibi şovlar da dahil olmak üzere HBO’nun tüm içerik kütüphanesini içerir.

Harry Potter dizisi gibi filmler, DC’nin süper kahraman filmleri (2021 için planlanan Adalet Ligi’nin yaklaşan Zack Snyder kesimi dahil) ve tüm Studio Ghibli kataloğu (bazı nedenlerden dolayı Grave of the Fireflies hariç). Friends, The Big Bang Theory ve Bel Air’in Yeni Prensi gibi büyük popüler TV dizileri de sunulacak.

Ancak tüm büyük akış hizmetleri gibi HBO Max, yakında çıkacak Macera Zamanı: Uzak Araziler (bir spinoff) olan Love Life (şimdi) dahil olmak üzere başka hiçbir yerde kullanılamayacak özel içeriğe de sahip olacak. popüler animasyon dizileri) ve Amerikan Turşusu. HBO Max ayrıca, Gossip Girl’un yeniden başlatılması, Dune: The Sisterhood, Green Lantern serisi, Grease: Rydell High, Station Eleven ve daha fazlası dahil olmak üzere gelecek için üretimde çok sayıda orijinal şov ve film içeriyor.

HBO Max nerelerde kullanılabilir?

HBO Max şu anda yalnızca ABD’de lansman sırasında kullanılabiliyor, ancak WarnerMedia hizmeti uluslararası olarak genişletmek istiyor – Latin Amerika ve Avrupa dahil – gelecekte.

HBO Max’i hangi cihazlarda izleyebilirim?

HBO Max Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, iOS, PlayStation 4, Xbox One ve Samsung akıllı TV’de kullanılabilir platformlar (2016’dan itibaren – aslında, “yeni” uygulama aslında sadece bu platformlardaki mevcut HBO Now uygulamalarının bir güncellemesidir).

Bu listede özellikle eksik: Amazon’un Fire TV ve Roku, ikisi de HBO Max’e erişemiyor. (Her iki platform da HBO Now uygulamaları sunar, ancak HBO Max olarak güncellenmemiştir ve ek içeriğe erişemezler.

Bir HBO Max hesabını arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilir miyim?

HBO Max aynı anda en fazla üç farklı cihazda yayınlanabilir, böylece bir hesabı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Hizmet ayrıca, ebeveynlerin içerik derecelendirme sınırları belirleyebileceği ebeveyn tarafından denetlenen “Çocuk” profilleri için seçeneklerle birden fazla kullanıcı profilinin oluşturulmasına izin verir.

HBO Max şovlarını çevrimdışı izleyebilir misiniz?

HBO Max içeriği yerel olarak indirilebilir, ancak birkaç sınırlama vardır: kullanıcılar tüm cihazlarda hesap başına toplam 30 indirme alır ve Kullanıcı profilleri. İzlenmeyen indirme işlemlerinin süresi 30 gün sonra veya izlemeye başladıktan 48 saat sonra da dolar. Ne sıklıkta yapabileceğiniz konusunda bir sınırlama olup olmadığı açık olmasa da, kullanıcılar süresi dolmuş indirmeleri yenileyebilir.

HBO Max ayrıca iki farklı indirme seçeneği sunar: “en yüksek kalite”, indirilmesi daha uzun sürecek daha büyük bir dosya ve daha hızlı indirilecek daha küçük bir dosya sunan “en hızlı indirme” seçeneği.

Nasıl kaydolabilirim?

HBO Max çeşitli şekillerde kaydolabilir: müşteriler HBO Max’in web sitesine gidebilir ve doğrudan WarnerMedia üzerinden abone olabilir veya desteklenen bir TV veya internet servisi (buradaki tam listeye bakın).

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.