Hercai dizisi setinde Ebru Şahin ve Aslı Samat, Midyat sokaklarında kaybolmuş!

Hercai dizisi setinde Ebru Şahin ve Aslı Samat, Midyat sokaklarında kaybolmuş!

Meşhur oyuncu Aslı Samat, Hercai dizisinde Melike karakterine hayat veriyor. Mardin ’in Midyat ilçesinde çekimlerine devamlı dizinin birincil başlarında yaşanan bir durum Aslı Samat ’ın Akşam gazetesindeki röportajında ortaya çıktı.

Hercai ilk başladığında Ebru Şahin büyük uyarı çekmişti ve o günden bugüne de keza yurt içinde hem de yurt haricen milyonlarca hayrana sahip oldu. Bütün da dizinin ilk başladığı günlerde Aslı Samat ile Ebru Şahin ’in Midyat sokaklarında kaybolduğu ortaya çıktı.

Samat, röportajında o gün yaşananları şöyle anlattı. sırası gelmişken Ebru Şahin ’in yürümeyi fazla sevdiği de ortaya çıkmış oldu. Peki neler yaşandı?

Aslı Samat, o gün yaşadıklarını şöyle anlattı: “İlk veya ikinci set günümüzdü. Ebru ’yla setten çarşıya yürüyelim dedik. Bende azıcık meraklıyım, bildiğimiz kısa yoldan yok de diğer yoldan gidelim istedim. Ebru da zaten yürümeyi seviyormuş… Lakin yol üstü konuşan tavuklar, yol kesen horozlar… Tüm hayvanların birbirine benzemesini geçtim, bütün sokaklar ve yokuşlarda birbirine benziyor. Buradan mı? Buradan geçmiş miydik derken azıcık yolumuzu kaybetmiş olabiliriz. Neticede anladık fakat nereden gidersen git; benzer yere çıkıyorsun.”

Haberleri instagram’da takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.