Hercai dizisinde dananın kuyruğu koptu, ortalık toz duman!

Hercai dizisinde dananın kuyruğu koptu, ortalık toz duman!

Cuma akşamları atv ekranında yayınlanmakta olan Hercai dizisinde Azize hanım ile Miran arasındaki kavga adamakıllı alevlendi. Şadoğulları ’ndan hiç kimseyi konakta bakmak istemediğini söyleyen Azize hanıma Miran ’ın “Niye babaanne?” sorusunu sordu. Miran ’ın babaannesini sorguladığı sahneye alaka büyük oldu. Serhat Tutumluer ’in canlandırdığı Hazar Şadoğlu ’nun karşı babaannesini sorgulayan Miran, Azize hanıma aleyhinde durdu.

Azize hanıma diklenen Miran, “Babaanne burada kalacaksın. Bizimle birlikte o cevabı sen de dinleyecek” diyerek onu mağdur durumda bıraktı. Hercai dizisindeki bu heyecanlı anlar izleyicilerin de sosyal medyada binlerce mesaj paylaşmasını sağladı.

34.bölümün finalinde ise Miran konağa Çoban Şehmuz ’u getirdi. Miran, “Azize Aslanbey kimdir?” sorusunu sordu. Çoban Şehmuz, “Ben size Azize Aslanbey kimdir söyleyeyim. O, benim hayatımı mahveden, kendi kanına bile acımayan, acımasız bir kadındır” diye konuştu.

Azize hanımı resmi olarak konaktan kovan Miran, babaannesini “Acımasız bir bayan” diyerek aşağıladı. Azize hanım ise, bütün bu olanları yalnızca izlemekle yetindi.

Hercai dizisinde dananın kuyruğu sonunda 34. bölümde koptu. Miran “Artık bitti” derken, Azize hanım ise “Ben bitti demeden bitmez” diyerek babaannesine adalet ettiği dersi verdi.

Dizinin 6 Mart Cuma günü yayınlanacak 35.bölümünde dananın kuyruğu kopacak. Miran ve Azize bayan aralarında neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Videodan ikilinin konakta herkesin önündeki hesaplaşmasını izleyebilirsiniz.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.