Hercai ’nin Melike ’si Aslı Samat ’tan çok şeyler alıp götürdü!

Hercai ’nin Melike ’si Aslı Samat ’tan çok şeyler alıp götürdü!

Hercai dizisinin Melike ’si olarak izlemekte olduğumuz Aslı Samat, dizi hakkında Akşam gazetesindeki röportajında önemli bir itiraf yaptı. Karakterin kendisinden fazla şeyler alıp götürdüğünü bildiren oyuncu, şu ifadesi ile uyarı çekti: “Bu sefer iş değişti, Melike benden çok şey aldı. Ben Melike ’den almış olsam anca şu olur; her gördüğünü kendin gibi sanma.”

En fazla etkilendiği ismin Demet Evgar olduğunu bildiren oyuncu, Midyat ’ta sevdiklerinden uzakta olduğu için birincil başlarda zorlandığını da anlattı.

Midyat ’ta çevre edinince bundan böyle rahatladığını dile getiren Samat, “Başlar benim için sevdiklerini arzulamak, hayatından uzaktan kalmak anlamında daha kolaydı. Midyat ’ta ise daha zorlanıyordum. Yeni şartlar, yepyeni millet, bir düzenin olmaması fazla zorlayıcı. Şimdi iş aksine döndü. Midyat ’ta rahatım. Düzenim, arkadaşlarım, rutinlerim var. Ancak sevdiklerimi şu anda daha çok özlüyorum. Bu benim için işi zorlaştıran kısmı” açıklamasını yaptı.

Özel hayatı ile böylece gündeme gelmeyen oyuncu, sözleriyle bir hayli şaşırttı. Samat, “Özel hayatımla gündeme gelmedim çünkü güvenmedim. Hayatını bedensel farklılıkları nedeniyle erkekler göre aşağılanarak geçirmiş bir kadının hak verirsin ki birine güvenmesi kuvvet oluyor” diye konuştu.

Haberleri instagram’da takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.