Hıçkırık dizisi Kenan kimdir? Barış Arda Hacıoğlu kimdir?

Hıçkırık dizisi Kenan kimdir? Barış Arda Hacıoğlu kimdir?

Hıçkırık dizisi Kenan kimdir? Barış Arda Hacıoğlu kimdir?

Hıçkırık dizisi Kenan kimdir? Barış Arda Hacıoğlu kimdir?

Kanal D’nin yeni günlük dizisinde genç bir ismi izleyeceğiz. Kenan karakterine hayat verecek olan bu genç isim daha önce Şehrin Melekleri ve Ali Ayşe’yi Seviyor dizilerinde rol aldı.

Hıçkırık, Kerime Nadir’in ölümsüz eserinden uyarlandı… Kapanması imkansız bir yaranın, yaşanması imkansız bir aşka dönüşmesinin hikayesi!

Hıçkırık dizisinde Kenan’ı kim canlandıracak? O isim Barış Arda Hacıoğlu! Peki kimdir, işte detaylar…  Öncelikle instagram hesabı olduğunu belirtelim @barisardahacioglu adresinden ulaşabilirsiniz.

Barış Arda Hacıoğlu kimdir?

Hıçkırık dizisinde Kenan’a hayat veren isim Barış Arda Hacıoğlu. 20 Ağustos 1991 yılında İstanbul’da doğan Hacıoğlu, 1,88 cm boyunda ve 80 kilo. Hacıoğlu’nu daha önceden Şehrin Melekleri dizisinde (Mirza) ve Ali Ayşe’yi Seviyor’da (Kerem) izledik. Mankenlik de yapan Hacıoğlu ayrıca 2013 Best Model Of Turkey yarışmasının ikincisi. Kadir Has Üniversitesi’nde ticaret ve finans okuyor.

İşte dizide yaşanacakların özeti:

Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.