Hıçkırık dizisi Nalan kimdir? Sezgi Sena Akay kimdir?

Hıçkırık dizisi Nalan kimdir? Sezgi Sena Akay kimdir?

Hıçkırık dizisi Nalan kimdir? Sezgi Sena Akay kimdir?

Hıçkırık dizisi Nalan kimdir? Sezgi Sena Akay kimdir?

Hıçkırık, Kerime Nadir’in ölümsüz eserinden uyarlandı… Kapanması imkansız bir yaranın, yaşanması imkansız bir aşka dönüşmesinin hikayesi!

Kanal D ekranlarında izleyiceğimiz Hıçkırık dizisinde Nalan karakterini tanıdık bir isim canlandıracak. Kenan ile Nalan’ın acıklı hikayesini izleyeceğiz.

Sezgi Sena Akay kimdir?

31 Ekim 1995 İstanbul doğumludur. Hıçkırık dizisinde Nalan karakterine hayat verecektir.

1.81 boyunda ve 56 kiloda olan Akay 84-60-88 vücut ölçülerinde.

1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Duayen organizatör Erkan Özerman’ın podyum dünyasına son armağanı Sezgi Sena Akay, otoriteler tarafından son yıllarda çıkan en iyi model olarak görülüyor. Sena, daha önce Best Model yarışmasından çıkan birçok ünlü ismin aksine mankenlik ve fotomodellik yolunda ilerlemek istediğini ve modellik yapmanın kendisini çok iyi hissetirdiğini söylüyor.

GKatılmış olduğu Best Model Of The World adlı güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra yıldızı parladı ve günümüzün en popüler isimlerinden birisi haline geldi. Her geçen gün oyunculuk alanında kendisini geliştiren Sezgi Hanım günümüzde Zeytin Tepesi adlı dizide Nevin karakterini canlandırdırmştır. 2015 Aşk Acısı dizisinde Melek karakterini canlandırdı.

İşte dizide yaşanacakların özeti:

Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.