İlker Kaleli ’nin Hoca dizisi sosyal medyada coşku yarattı!

İlker Kaleli ’nin Hoca dizisi sosyal medyada coşku yarattı!

İlker Kaleli ’nin Öğretmen dizisi başlasa da izlesek! Poyraz Karayel dizisinin arkasında ilk kez ekranda yer alacak olan İlker Kaleli, ayrı bir projenin başrolünde bulunuyor. Çarşamba akşamları bundan böyle reyting rekabeti kötü halde kızışacak… Kuruluş Osman ve Doğduğun Ev Kaderindir dizileri zaten çok iyi reytingler alıyor. Benim Adım Melek dizisi TRT1 ’in beklentilerini karşılıyor. Zemheri ise düşük reytingleri ile müsabaka son sırada. Acilen isebu rekabete Hoca dizisi katılacak.

İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Belirgin ve Şerif Erol ’un başrollerinde yer aldığı dizinin fragmanları böylece etkin oldu ancak,izleyiciler oldukça sabırsızlık yaşıyor.

4 Mart Çarşamba akşamı ilk bölümünü izleyeceğimiz Öğretmen herkesi şoke eden fragmanları ile göz doldurdu. İlker Kaleli ’de Akif hoca rolünde çok beğenildi. Sosyal medyada bulunan yorumlar, çok olumlu…

“Fragman efsane, Akif karakteri o sakinliği aşağı yatan psikopatlığı ve kendince haklı nedenleri olan enfes bir şahsiyet olacak gibi. Kadro ateş ediyor, merakla bekliyorum.”

“Efsane bir dizi bizi bekliyoruz.”

“Yemin ediyorum, meraktan öleceğim. Bir an önce Çarşamba gelsin.”

“Bir dizide Serhat Kılıç varsa, o dizi hoş olur bence.”

“Fragmanlar çok heyecanlı. Gümbür gümbür geliyor kendimce.”

“İlker Kaleli ’nin olduğu bir filmin kötü olma olasılığı yok zaten .3 senedir yeni dizi bekliyordum senden.”

Hoca dizisi hikayesi:

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” belirlemek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha öbür bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.

Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif bundan böyle dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Misal ’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?”

Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu bildirmek!
Çocuklara ve hatta bütün ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Hoca ’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.