Imperium Dekadenz, “Ne Zaman Unutulur” Yorum

Imperium Dekadenz, "Ne Zaman Unutulur" Yorum

Imperium Dekadenz - Unutulduğunda - Albüm cover Imperium Dekadenz – Unutulduğunda – Albüm kapağı

Imperium Dekadenz, Unutulduğunda Biz

Sanatçı: Imperium Dekadenz

Yıl Çıktı: 30 Ağustos 2019

Tür: Kara metal

< Parçalar: 13

Uzunluk: 01:12:18

Etiket: Napalm Kayıtlar

Imperium Dekadenz Almanya’dan bir grup, özellikle Villingen-Schwenningen, Baden-Würrtemberg Vespasian ve Horaz. 2004 yılından bu yana müzik üreten kişiler. Şu anki etiketleri: Napalm Records. Müzik kariyerine bu korkunç türün dinleyicileri tarafından saygı duyuluyor, böylece 2005’ten itibaren her şeyin başladığı toplam 6 albüm, 1 bölünmüş ve 1 demoya sahip.

Mistik bir aura, sessiz bir şekilde başlıyoruz. şarkıda ilgi çekici bir atmosfer var: “Ne Zaman Unuttuğumuz.” rekor olarak adlandırılır.

Vokalist şarkı söylemeye başlar ve şarkı rüya gibi olur. Gitar rifleri tam hızda çalınırken, davulların oldukça yumuşak ve akılda kalıcı bir ritim koruduğunu eklemeliyiz. İlk şarkı bittikten sonra, tüm şarkıyı senfonik bir şekilde yankılayan ve yankılanan sesleri duyabiliriz. Kesinlikle kasvetli ve güçlü.

Gelişen

Melankolik ve gizemli melodiler bulacağız. Şarkılarında Imperium Dekadenz ‘un post-black ve doom stilleriyle nasıl çaldığını görüyoruz. Bu albümün büyüklüğü, zillerin ritmi ve çalması, davulun sert atışı ve bu kuvvetli ve sürekli gerginliği yansıtan karanlık rifflerle karışımlardaki zenginliğinden kaynaklanıyor, sadece sizi yakalıyor. Yıllardır bu türü dinleyen bir şekilde ya da başka bir şekilde hareket eden fornlon. Bu albümdeki “Bis Ich Bin” şarkılarını, Mgła’nın son albümlerinde çıkardığı son şarkılarla karşılaştırabilirim, örneğin, sizi mutlak körlük denizinde durmayan ve boğmayan bu çekici, kasvetli ve güzel melodiler. Çarpıcı! Ancak bu ikisi çok farklı gruplardır ve her birinin kendi kimliği vardır.

Bant üyeleri: Vespasian ve Horaz Grup üyeleri: Vespasian ve Horaz

Bazı şarkılarının analizi.

Albümü dinledikçe, gelişimi sizi daha karanlık ve daha korkunç melodilere kaptırıyor .

Pili özellikle dikkat çekici kılan zaman aralıklarını çevreleyen hayali sesleri birbirine bağlayan fantasmagorik sesler gibi şarkılarda bu faktörlerin birçoğunu bulabiliriz: “Teselliğim I (yalnızlık koroları)” ve “Teselliğim II (algı yolları)”. İngiltere’ye rüya gibi bir manzara!

Bittiğinde, morg ve organın depresif notlarını, beni gerçekten şaşırtan bir şey, bir şarkının bir sonrakine başlamak için nasıl bitmesi gerektiğinin bağlantısı ve seçimi . Bu bize şarkılarının heterojen değil, heybetli yoğun ve mükemmel bir şekilde hazırlanmış olduğunu gösteriyor. Bu aynı zamanda bir grubun ne kadar çok yönlü ve yaratıcı olabileceğini, Black Metal’in tümüyle ilgili karanlık güzelliği gerçekten bilen zihinleri de gösteriyor.

Bu dizi veya köprü iki farklı şarkı ile tekrarlanıyor, karanlık arasındaki bağlantı notlar ve sakin esinti: “Seance” ve onun güçlü, hızlı ve acımasız atlamak: “Absenz Elysium”. burada ritim patlaması mükemmel bir şekilde parlaktır ve detaylandırılması sizi keşfedilmemiş yerlere götürür. Daha sonra akustik ve kıyamet temasında felaket ve dinginlik bulacağız: “Reverie”. Sizi “Donmuş Zamanda” deliliğine sürüklemeden önce saçlarınızı uçta ve kaz yumruları yapacak.

“Bis Ich Bin”

Sonuç

Sonuç olarak, Imperium Dekadenz geçen yıl “Unutulduk” adlı bu muhteşem albümle bizi şaşırttı.

Lütfen bu yıkıcı ve unutulmaz müzik parçasına yenik düşün. Sıcak sesi sonsuz karakteristik, destansı ve gerçekten iyi hazırlanmış. Bu grup kesinlikle unutulmayacak. Keyfini çıkarın ve en sevdiğiniz şarkının nasıl olduğunu bana bildirin.

En sevdiğiniz şarkının ne olduğunu bana bildirin

Unuttuğumuzda Bis Ich Bin My Solace I (Yalnızlık Koroları) Travması Caved Called Wisdom Aşkınlık Seance Absenz Elysium My Solace II (Algı Yolları) Reverie Kara Orman Zaman Bayrağı Alevlerinin Arkasında Zaman İçinde Donmuş h2>

HubPages Ağı hesabını kullanarak oturum açın veya kaydolun ve yayınlayın.

Kullanılan 8192 karakterden 0’sıPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmiyor, ancak URL’ler köprüye bağlanacak. Yorumlar, makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir.

gönderme

Henüz yorum yok.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.