İspanya televizyonlarını kasıp kavuran 4 Türk dizisi

İspanya televizyonlarını kasıp kavuran 4 Türk dizisi

Koronavirüs salgını ile büyük mücadele halindeki İspanya’da halkın evlerinde kaldığı bu süreçte en çok izlediği yapımlar arasına Türk dizileri de girdi… Özellikle de 4 dizimizin bu ülkede öne çıktığı görülüyor.

Kara Para Aşk yeniden İspanya’da yayınlanmaya başlandı. Ayrıca Sen Anlat Karadeniz, Fazilet Hanım ve Kızları ile bir döneme damga vuran Kanal 7 yapımı Elif dizisi, İspanya’da büyük beğeniyle izleniyor.

Türk dizileri reytinglerde de önemli başarılar elde ediyor. Hatta Kara Para Aşk dizisinin geçtiğimiz günlerde yeniden yayınlanması İspanya’da TT listesine girerek gündemin ilk sırasına çıkmıştı

Türk dizilerinin özellikle İspanyolca konuşulan Latin Ülkelerinde çok izlendiği biliniyor. Ancak İspanya’ya dizilerimiz daha geç giriş yaptı.

Örneğin Erkenci Kuş da bu ülkede geçtiğimiz aylarda yayınlandı ve büyük beğeni topladı. İspanya’da adeta bir Türk dizisi çılgınlığı yaşandığını söyleyebiliriz.

Milliyet Cadde yazarlarından Ali Eyüboğlu’nun Magazin Noteri programındaki sözleri, İspanya’daki dizi gerçeğini gözler önüne seriyor. Videodan izleyebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.