Kadın dizisinin Hatice’si Bennu Yıldırımlar yeni diziye başlayacak mı?

Kadın dizisinin Hatice’si Bennu Yıldırımlar yeni diziye başlayacak mı?

Kadın dizisinde Hatice karakterini canlandıran Bennu Yıldırımlar, Özge Özder’in youtube kanalına misafir oldu. Bennu Yıldırımlar en son Kadın dizisinde Hatice karakterini canlandırmıştı. İyi bir iş yaptıkları için yorgunluğu pek düşünmediğini anlatan Yıldırımlar, dizi final yapınca rahatlama dönemine girdiğini anlattı.

Özge Özder ile koronavirüs salgını öncesinde 12. Gece isimli tiyatro oyununda birlikte sahneye çıkan Bennu Yıldırımlar, yeni bir oyun hazırlığı içinde olduğunu ve tiyatronun keyfinin de başka olduğunu söyledi.

Tiyatro sahnesinde seyircinin karşısına çıkmasının her şeyi unutturduğunu anlatan Bennu Yıldırımlar, bunu hayatında olmazsa olmaz görüyor.

Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakteri ile izlediğimiz Özge Özder, televizyona yeni bir proje olup olmadığını sordu. Bennu Yıldırımlar, “Gelen şeyleri okuyorum. Daha gönlüme uygun bir şeyi bekliyorum” dedi. Bugüne kadar hep iyi ekiplerle birlikte çalıştığını anlatan Yıldırımlar, bundan sonra da böyle devam etmesini istediğini ifade etti.

Özge Özder, sette keyifli ve iyi insanlarla çalışmak istediğini ve bu ortam için izlenme oranlarının düşük olmasını da kabul edebileceğini belirtti. Özder’in rol aldığı Mucize Doktor dizisinin 2019-2020 sezonunun en başarılı dizisi olduğunu da hatırlatalım.

Sohbeti videodan izleyebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.