Kalk Gidelim dizisinde başarıyı getiren ilk gün ruhu!

Kalk Gidelim dizisinde başarıyı getiren ilk gün ruhu!

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim, TRT1 ekranlarında 3. sezonuyla izleyicilerin aleyhinde yer alıyor. Muğla ’da çekimleri devamlı yapım 100. bölüm kutlaması ile başarısını tasdik etti.

Dalya diyen ve hayranlarının ikinci, üçüncü dalyaları da beklediklerini belirten mesajlarıyla Kalk Gidelim ekibi moralli bir şekilde işine devam ediyor.

Dizinin başrol oyuncularından Ufuk Özkan, bu başarının altında yatan sebebi de sözleri ile fazla güzel özetledi. Özkan “Projeye başlarken duyduğumuz aynı heyecanla çekimlere devam ediyoruz. Burada tüm ekibimizle aile olduk. 100. Bölüme ulaşmaktan fazla mutluyuz” şeklindeki konuşması ile gerçekten başarının anahtarını da vermiş oldu.

Muğla halkı ile iç içe geçen, hatta bambaşka bölgelerden gelen hayranların da seti çoğunlukla ziyaret etmesi Kalk Gidelim ’in olağan hallerinden…Başrol oyuncularından Ay Işığı Bayri de bölge insanını övdü ve şöyle konuştu: “Muğla ’mızı fazla seviyoruz. Fazla hoş insanlarla olağanüstü bir iş yapıyoruz. Çok mutluyuz. Daha nice bölümlerde görüşmek üzere…”

Kalk Gidelim,çekimlerin hız kesmediği ve kahkahanın da hiç eksik olmadığı bir dizi. Yapımcı Eyüp Üstün; “Çekimlerimiz sürat kesmeden devam ediyor. Böyle hoş bir ekiple çalışmaktan fazla mutluyum. 100 bölümdür emek veren tüm takım arkadaşlarıma ve sevgili seyircilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kalk Gidelim ’in 100.bölümünü 29 Şubat Cumartesi akşamı TRT1 ekranında bulabilirsiniz.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.