Kalk Gidelim dizisinde her şey sil baştan, işte yeni konsept!

Kalk Gidelim dizisinde her şey sil baştan, işte yeni konsept!

Kalk Gidelim dizi ekibi yeni bir konseptin hazırlıklarını yapıyor. TRT1 ekranında geçtiğimiz Cumartesi günü 105. bölümü yayınlanan Kalk Gidelim dizisinin artık yeni bölümleri çekilmeyecek. Koronavirüs salgını nedeniyle yeniden ne zaman Muğla’daki sete dönüleceği merakla bekleniyor.

Ancak TRT’nin kurumsal atağı sonucu Seksenler oyuncularının Ev Yapımı, Tutunamayanlar ekibinin Tutunamayanlar Çevrimiçi ataklarından sonra Kalk Gidelim Eve projesi ile oyuncular evlerinden çekim yapacak.

Dizinin yapımcısı Eyüp Üstün, yeni dönemin şifrelerini tek tek anlattı. Kalk Gidelim dizi hayranlarına müjde veren Eyüp Üstün, yeni versiyonuyla Kalk Gidelim’in yoluna devam ettiği mesajını verdi.

Yeni dizinin adı ise Kalk Gidelim Eve olarak belirlendi. Eyüp Üstün, “Yeni dizimizin çekimlerinde, biz oyuncularımıza teknik malzeme sağlıyoruz ve onlar da çekimlerin büyük çoğunluğunu kendi evlerinden yapıyorlar. Bazı oyuncularımızın çekimle ilgili zorlandığı sahnelerde onlara bir arkadaşımız yardımcı oluyor” diye konuştu.

Sağlık Bakanlığı’nın üzerinde durduğu sosyal mesafe kuralına uyularak yardımcı olunduğunun altını çizen Eyüp Üstün, tüm sağlık tedbirlerinin uygulandığı bir ortam yaratıldığını ifade etti.

Diziye 100. bölüm ile birlikte katılan Yönetmen Mustafa Şevki Doğan da çekimler sırasında uzaktan bağlanarak yönlendirmelerde bulunuyor.

Eyüp Üstün, “Bizim farkımız, çekimi oyuncu yapıyor ama sahneyi yönetmenimiz yönetiyor. Biz çekimi oyuncuya bıraktık, yönetimi değil. Bence Dünyada ilk olan sistem bu” açıklamasını yaptı.

3 sezondur TRT1’de yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesi bulunan Kalk Gidelim’in yeni versiyonu heyecanla bekleniyor.

Ufuk Özkan, Erkan Sever, Mehtap Bayri, Ayça Varlıer, Aslı Omağ, Hayrettin, Kerim Yağcı, Alper Saylık, Can Kıran, Sena Çakır, Ali Dinç , Dilara Gül Demiral ve Bayazıt Gülercan dizinin kadrosunda yer alan önemli isimler.

Kalk Gidelim Eve ilk bölümüyle 24 Nisan Cuma akşamı saat 21.30’da TRT1 ekranlarında başlıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.