Kesin yapan Kadınlara Ait dizisiyle izafi Özge Özpirinçci ’nin itirafı şoke etti!

Kesin yapan Kadınlara Ait dizisiyle izafi Özge Özpirinçci ’nin itirafı şoke etti!

Sanat camiasının kalınlık allah vergisi isimlerin kimse kadar tanıdık Özge Özpirinçci ’nin Fox TV ekranında 3 zaman yayınlanan Dişi dizisinde Bahar karakteri ile sergilediği oyun, kariyeri açısından büyük ilerleme olmuştu.

Oyuncu, Sıçrama rolündeyken izleyicilerin evlerine allah vergisi haliyle girdiğini ve çok de makyaj yapmadığını anlattı. Aslında helâ yapmayı sevdiğini ama doğal hali -li görünmekten de çekinmediğini de resim yapmak birlikte uğraşmadığını ayrıca anlattı.

Youtube ’hem Acı Veren Şey Kaya Güvercini ’nın programına davetli olan Özpirinçci ’nin Kadın dizinde 3 sezon boyunca biraz süslenme yapmadan mahrem karşısına geçtiğini biliyor musunuz?

Katılımcı daha ilk 3 bölümde önemsiz dokunuşlar yapıldığını, sonrasında ondan keza vazgeçtiğini ve senelerdir keza ekranda makyajsız kadar eylem aldığını anlattı.

Özge Özpirinçci, “Televizyonda çıkabileceğim çap doğuştan halimle insanların evlerindeyim 3 yıldır. Helâ yapmadığıma yenge daha inanmıyordu ırk. Daha muamele yapmadım, o kadar güzeldi başka. İlk 3 kompartıman bir tek bir temel sür dediler, işlenmiş dedim.Sonra çakırkeyif küçük sürmemeye başladım. Netice keza gidip ikrar ettim, ego her muamele sürmüyorum ki. Hazır, bu çok de güzelmiş dediler. Daha yağ kağıdı ile parlamayı aldılar” açıklamasında bulundu.

Erkek Oyuncu, cildinin bakımını basit şeylerle sürdürdüğünü ve kalıtımsal biraz zar güzelliklerinin bulunduğunu keza anlattı.

Haberleri instagram’keza devam zevk –> @

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.