Kıvanç Tatlıtuğ’un zatürre olmasına milletçe sevindik!

Kıvanç Tatlıtuğ’un zatürre olmasına milletçe sevindik!

Dünya covid-19 olarak adlandırılan büyük bir salgın ile mücadele ederken, ünlü isimlerden Kıvanç Tatlıtuğ’un da hastaneye gitmesi hayranlarını çok endişelendirmişti. Oyuncu şikayetleri artınca Liv Hospital’e giderek kontrolden geçti ve müşahede altına alında.

Koronavirüs kapmasından endişe edilen oyuncunun testinin negatif çıkması ise herkesi sevindirdi. Elbette ki bu rahatsızlığın bir sebebi vardı, zatürre… Tatlıtuğ’un hayranları koronavirüse yakalanmamış olmasına sevindi, zira zatürre daha az tehlikeli bir hastalıktı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer de bu duruma dikkat çeken bir mesaj paylaştı: “Son dakika aldığımız haberle sevindik hatta zatürreye bile sevindik. Fakat bugün vefat eden 63 kişi için ve yeni 2148 vaka için çok çok üzgünüm. Ateş düştüğü yeri yakar. Allah sevdiklerine güç ve sabır versin. Allah rahmet eylesin. Hasta olanlara da acil şifalar dilerim.”

Başak Dizer’in de dediği gibi zatürreye bile sevindik… Tatlıtuğ hayranları rahat bir nefes aldı… Çiftin son 15 gün boyunca orman içindeki evlerinde kendilerini karantina altında tuttuğu da biliniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un açıklamaları da sosyal medyada yankılandı.Hayranları önce korktu, sonra ise sevindi.

Ünlü oyuncu şunları söyledi: “Yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile geldiğim hastanede, yapılan tetkikler sonucunda akciğerimde küçük bir alanda zatürre odağı tespit edildi. Bununla ilgili olarak takip ve tedavi altına alındım. Bugün Covid-19 test sonucumun negatif geldiğini öğrendim.Yarın yapılacak son kontrollerim sonucuna göre gerekirse evde takip ve tedavime karar verilecektir..Ülkemizde özellikle bu dönemde yoğun mesai harcayan sağlık personellerine çok teşekkür ediyor,başta Covid-19 ile mücadele eden hastalar olmak üzere tüm hastalara Allah’tan şifa diliyorum. Dualarımız sizinle. Ben iyiyim… İlginize teşekkür ederim..”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.