Korkunç çok sıska ünlüler

Korkunç çok sıska ünlüler

Korkunç Sıska Ünlüler

Zayıflamış görünüşün neden hala etrafta olduğunu anlamıyorum. Genel halk tarafından açlığın seksi olmadığı açıkça anlaşıldığını düşündüm! Süper süper ince modellerin ve ünlülerin görüntüleri çekici değil, aynı zamanda genç bayanlar için çok seçici. Genç kızlar için, bu ünlü kadınlar medyanın (sosyal ağlar, internet, E! Kanal, vb.)

Genç kızların bu kadar ince görünmeleri için baskı hissetmeleri korkunç. Bu boyutun sadece çekici ve sağlıksız olmadığını, aynı zamanda pratik olarak imkansız olduğunu bildiğimizde. Tüm zayıf kadınların anoreksik olduğunu veya tüm zayıf kadınların çirkin olduğunu söylemiyorum (kendim oldukça zayıf olduğum için); Basitçe, incenin zayıftan kırılmaya ötesine geçtiğinde dikkat edilmesi gerektiğini söylüyorum.

İncelik saplantısı her yerde ama ortaya koymadıkları şey bu kadar zayıf olmanın tehlikeli ve kaba tarafıdır. Saç dökülmesi, renk değişikliği, enerji eksikliği, hayal gücü eksikliği, işlev eksikliği, vücudunuza besin eksikliği, her zaman soğuk hissetme, vb. Ayrıca, bu ‘ulaşılamayan’ vücut görüntüsünün çoğu erkek için çekici olmadığı asla kabul edilmez. da! Korkunç sıska neye benzediğini ve neden daha sağlıklı bir vücut imajı için çaba göstermeniz gerektiğini düşünüyorum!

* Not: Bunun, ele aldığım daha ciddi konulardan biri olduğunun farkındayım.

Lindsay Lohan Bayan Lohan, Vanity Fair dergisine, hızlı vücut ağırlığı kaybının bir miktar bulimia nedeniyle olduğunu itiraf etti. Bulimia, birçok genç kızın gıda ile kötü bir ilişkiden kaynaklanan korkunç ve ciddi bir bozukluktur. Bu çok tehlikeli bir bozukluk ve kızların bunu fark etmesi gerekiyor.

Evet, sıska olmak harika görünebilir, çünkü güzelliği veya bu durumda ünlüyü temsil eder, ancak bozukluğunun onu nereye götürdüğünü hatırlayalım. vücudunun şartları ve istismar edildiği boyut.

2. Angelina Jolie Bayan Jolie çalışmak, Hollywood’da yaşamak, birçok çocuğu ve hizmetlerini dengelemekle meşguldü. Çok zayıflamış figürünü strese ve zaman eksikliğine bağlar. Görünüşe göre onun gerçek bir yemek problemi yok, ama Angie, Formdayken çok daha seksi görünüyorsun, daha kaslı ve tonlu!

Tomb Raider’dan Lara Croft’un erkek hayranlarına sorun!

3.

Bayan Zoe başarılı ve muhteşem, ama paramparça etmek gibi görünüyor gibi daha fazla yemeye ihtiyacı var!

Korkunç çünkü modada çalışmak isteyen genç kızların olduğunu biliyorum ve kesinlikle rol model olarak ona bak.

4. Kate Moss Bayan Moss, oldukça zayıflarken asla anoreksik olmadığını itiraf etti. Evet, modelleme endüstrisinde başladığında karşılaştığı baskıların farkındayım, ancak Bayan Moss, waif ince görünümünü 90’larda çok popüler hale getirdi. Neyse ki, bu sona eriyor! Moss, WWD’de ‘Sıska hissetmek kadar iyi bir şey yok’ demişti.

Modelleme endüstrisi de dahil olmak üzere dünya, yaklaşmakta olan bir model açlık yüzünden öldüğünde bir gerçeklik kontrolü yaptı.

5. Kiera Knightly

Bayan Kiera Knightly hiç yeme bozukluğu yaşamamıştır. Sadece çok dar bir çerçeveye sahip olduğunu söylüyor.

Çok yemek yemeyi ve aktif olmayı düşünmüyor, ancak sağlıksız bir yaşam tarzını sadece anoreksiya söylentilerini bastırmak için uyarlamayacağına karar verdi!

Bir kadın sadece doğal olarak ince çerçevesini kabul ediyor: Yanlış bir şey yok!

6. Tara Reid

Bayan Tara Reid gerçekten de erkeklerden çok övgü alan ünlü ünvanını aldı. MTV VJ, Carson Daly ile ayrılmasından sonra sıklıkla anoreksiyayla suçlandı. Ancak, tüm söylentileri reddetti. “Ben çok zayıf değilim” diyor yeni OK! “Ben 10 kilo, ben 10 kilo.” ve “[yaklaşan korku filmi Vipers] adlı filmi bitirdiğim bir film için zayıftım.”

Yanlış ya da doğru, bu erkekler için çekici olamaz mı? Sadece yemekle ilgili sorunlarını görmekle kalmıyor, aynı zamanda orada açık olan tanoreksi hakkında ne düşünüyoruz?

7. Teri Hatcher

ABC şovu ‘Desperate Housewives’ın muazzam popülaritesi ile aktrislerin popülaritesi de patladı! Hanım.

Sağlıklı bir yaşam tarzı var: Bu kadar zayıf olmasının tek sebebinin egzersiz ve meyve sevgisinden kaynaklandığını söyledi.

O güzel ve ben onun sağlıklı yaşam tarzını takdir ediyorum, ama bu anne bazı kadınsı eğrilerle ne kadar sıcak olurdu?

8. Mary-Kate Olsen

Mary-Kate’in bir süredir yeme bozuklukları ile uğraştığı ve uğraştığı yaygın bir bilgidir. Anoreksiyası için açıkça rehabilitasyona gitti. İkizlerin uzun süredir devam eden yayıncısı Michael Pagnotta, Mary-Kate “çok cesur, ihtiyati bir karar verdi” dedi. “Mary-Kate bu kararı vermekle görevli. Sağlıklı olmak istiyor.”

18. yaşından beri, aktris tarafından kararlı bir şekilde reddedilen başka bir yeme bozukluğuna nüksettiğine dair spekülasyonlar var.

9. Nicole Richie

2006 yılında, Bayan Richie’nin ağırlığı şaşırtıcı bir 87 kiloya düştü! Rağmen Bayan

Yeme bozukluğu çekmediğini, aslında travmatik bir deneyimin iştah kaybına neden olduğunu iddia ediyor.

Bekle, bu bir yeme bozukluğu değil mi?

Yeme Bozuklukları Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Yardım Alın

Yeme Bozuklukları – Yeme Bozukluğu Tedavisi Bulun – Anoreksiya – Bulimia – Kompulsif Overeating – Bin
Yeme bozukluğu tedavi merkezleri, kullanımı kolay bir aranabilir dizinde listelenmiştir. . Tüm ülkelerin en iyi tedavi merkezleri listelenir. Yeme Bozukluğu Olan Birine Yardım Etme: İşaretler ve Tedavi
Ebeveynlere, aile üyelerine ve arkadaşlarına yeme bozukluğu olan sevdiklerine yardım etme tavsiyesi. Uyarı işaretleri, tedavi seçenekleri ve başa çıkma ipuçları içerir Ulusal Yeme Bozuklukları Derneği
Ulusal kar amacı gütmeyen yeme bozuklukları organizasyonu. Bilgi, yönlendirmeler, destek, önleme, konferanslar ve bültenler.

Comments

Bir HubPages Network hesabı kullanarak oturum açın veya kaydolun ve yayınlayın.

8192 karakterden 0’ı kullanıldıPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmiyor, ancak URL’lere köprü eklenecek. Yorumlar makalelerinizi veya diğer sitelerinizi tanıtmak için değildir.

gönderme profil resmi

zarafet

3 yıl önce

um belki “zayıflamış” bakmak u çok hakaret olarak denir hala etrafında çünkü bazı insanlar sadece doğal kıvrımlı gibi doğal olarak ince !? yeme bozukluklarının tanınması gereken ciddi bir sorun olduğunu kabul ediyorum, ancak kelimenin tam anlamıyla bir kanıtınız yoksa insanları anoreksik veya bulimik olarak adlandırmak için nedene zarar veren bir şey var mı? neden bu cahil hala böyle bok göndermek için insanlar bile var.

profil resmi

Jo

4 yıl önce

Uyuşturucu sorunum vardı ve bu şekilde de hastalandım.

Sonra nihayet ilaçları bıraktım ve sağlıklı bir kilo aldım. Birkaç yıl sonra bir arkadaş evindeki bazı fotoğraflara bakıyordum ve “o bayan kim” diyerek birini seçtim. Tabii ki bendim ama kendimi tanıyamadım, bunun kanserli bazı yaşlı kadınlar olduğunu düşündüm. Mesele şu ki, o zaman böyle göründüğümü düşünmemiştim, aynada tamamen farklı bir şey gördüm. Her neyse şimdi kilomdan memnunum ve bir daha o sıska olmaya asla geri dönmeyecektim o iğrençti! Besarien profil resmi

Besarien

5 yıl önce Güney Florida’dan

Her şeyden önce kadınların her ağırlıkta olabileceğini ve güzel olabileceğini düşünüyorum. İnce arasında bir fark vardır, çünkü kanser gibi bir hastayla karşılaşırsınız, ince çünkü iyi beslenir ve egzersiz yaparsınız, çünkü yüksek bir metabolizmanız vardır ve denemenize rağmen kilo alamazsınız ya da sağlıksız bir yaşam tarzı yaşadığınız için zayıflar ( ilaçlar, yeme bozuklukları). Giderek daha fazla insan dört kişiyi bir araya getiriyor ve çocuklar için sağlıksız bir örnek oluşturduğu için kişiyi suçluyor.

Keşke daha az suçlama ve daha fazla hoşgörü ve anlayış olsaydı. Kilo ve vücut tipimiz ne olursa olsun kadınların kabul edilebilir olmasına neden izin vermiyoruz? Erkekleri ne zaman bu kadar eleştiriyoruz? profil resmi

Kıvırcık

5 yıl önce Reid, lindsay lohan ve Nicole richie, onlardan on beş yaş büyük görünüyor. Acıklı. Hepsi güzel olma potansiyeline sahip, sağlıklarına ne yaptıklarından bahsetmiyorum.

profil resmi

Dominique Squire

7 yıl önce < /

Tara Reid eski bir cadı gibi görünüyor.

profil resmi

Gölge

8 yıl önce

Lamba direklerine benziyorlar! Yapamadım! Bu çok küçük! Sıska kadınlara karşı hiçbir şeyim yok, herkes için erkek var. Ama Amerika gerçekten bunu teşvik ediyor. Plaj modellerinin çekici göründüğünü bile görmüyorum. Bugün bütün güzellikler sahte. Sahte göğüsler, eşek, yüzler, tonlarca makyaj. Doğal güzelliğin daha iyi olduğu 80’li yıllarda daha iyiydi.

Sopaların çekici olduğunu ve bu beklentileri asla yaşamamamı sağladığını söyledi. Lanet olsun. profil resmi

anonim

8 yıl önce

Bir kadını erkek için daha çekici yapan şey ne olur? Kadınlar sağlıklarından endişe duymalı ve bu kadınların çoğu normal sağlıklı çerçeveleri olan normal sağlıklı kadınlardır. Neden göründükleri için ya da çekici bulmadıkları için diğer insanlarla yaşamayı ve yaşamayı bırakıp nefret etmeyi bırakamıyorsunuz. Lanet olsun ve bir hayat edin, bu ülke o kadar obez ki, sağlıklı kilonun artık neye benzediğini bile fark etmiyor!

profil resmi

Ann

8 yıl önce

Yaşayın ve bırakın yaşayın … Drama nedir? Kimsenin bana ne tartmam gerektiğini söylemesini istemiyorum. Yapar mısın? Bir hayat edinin.

profil resmi

Hjfghbad

8 yıl önce

Vay canına, yorumların nasıl kadınlar olduğunu seviyorum, nefret etmeyi bırak.

profil resmi

Laura

8 yıl önce

Bu resimler şok edici, Tanrım.

Bu kızların çok fazla burger almaları gerekiyor, lütfen biraz kilo verin.

profil resmi

Mr.ABCD

8 yıl önce

GÖRÜNMEK İÇİN GÜZEL

profil resmi

Korkunç görünümlü

8 yıl önce < /

Çok korkutucu görünümlü yalvarıyorum yemek yiyin

profil resmi

Çirkin özür dilerim

8 yıl önce < /

Tüm canavarlarda korkutucu şeyler aramak gibi

profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Lanet lindsey lohan göğüsleri r sarkık ve eski büyükanne Mary kate ashely her zaman daha yaşlı görünüyor sonra 35 gibi r bir sütyen paylaşmak gerekiyor

profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Lanet lindsey lohan göğüsleri r sarkık ve eski büyükanne gibi bir sutyen paylaşmak gerekiyor

profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Ne güzel olursa olsun tera bulamadım ama neden siyah görünmesi için kendini bronzlaştırdı ama siyahlar ama lol

profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Anerieksia ya da yağ atractive değil, sadece inbetween iyi olduğunu söyleyerek deli olmayın

profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Lady ur görmezden onlar rnt sıska onlar r anerxic u çok yiyebilir ve kazanmak değil beklemek u sıska görünüyorsun nasıl ur bir konuşmak için nasıl u ur sıska görünümlü ur diyorlar ama hayır u bir nokta yapmak iyi görünüyorsun < / profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Ben hiç kimse erkek ya da kadın cilt kemikleri bulmak skelton kadın güzel hepsi bana alittle karşılamak perfer söyle ve bu kızlar brüt hollywood gerçeklik bakmak insanlar rnt korkutucu sıska çekti insanlar biz alittle karşılamak i beleive görmek istiyorum bu bir hastalık ama hollywood kızları kadın şöhret için yapmak bunu yapmak çünkü onlar hasta

profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Ama kadının eğrileri olması gerektiğine inanıyorum ama daha küçük bir kadın idiots ben insanlar kalça ve bir medum popo olduğunu söyleyebilir ama anerexic asla eğrileri olmayacak demek olabilir

profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Awsomness ben kaba olmak istemiyorum ama ur yorum aptal bu kadının kemiklerinde hiçbir et var onların iskeletleri u yemek u sadece yüksek bir motablism var ve jelouse insanlar sıska uur söyle böylece onlar almaya çalışabilirsiniz u şişman insanlar i beklemek zorunda hissettim u u gibi olmak için kullanın ben hayır orada hiçbir jelous ve im gururlu bir ince 120

profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Awsomness ben kaba olmak istemiyorum ama ur yorum aptal bu kadının kemiklerinde hiçbir et var onların iskeletleri u yemek u sadece yüksek bir motablism var ve jelouse insanlar sıska uur söyle böylece onlar almaya çalışabilirsiniz u şişman insanlar i beklemek zorunda hissettim u u gibi olmak için kullanın ben hayır orada hiçbir jelous ve im gururlu bir ince 120

profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Maalesef ur adınızı yazmak istemedim becky u iyi görünüyorsun

profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Nicole richie o anerexic değildi o yemek olamazdı o kadar stresli oldu anerixic ve geçmişim arasındaki fark kötü sıska var oldu biz iğrenç ve çirkin görünüyordu düşündüm ve şimdi ben ve Nicole harika görünüyor

Nicole şimdi çok sıcak

profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Bu garip becky çoğu kız bu sıska olmak istemediklerini söylüyor, bu kadının yaşlı ve bir iskelet gibi göründüğünü söylüyorlar ama ince olmak istediklerini söylüyorlar

profil resmi

Lauren

8 yıl önce

İnsanlar bize zayıf kadın r sıska r çünkü biz r gelogous jelouse ve orada kilo ve kendine güvenen im ince olamaz ve adamlar bana insanlar bana bana averege yukarıda ve bir model olabilir söyle < / profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Çok komik ama çoğu insan bu kızlarla karşılaştırıldığında r obez lol omg

profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Küçük bir çerçeve ile anereksik im küçük bir çerçeve im 120 arasında farklı bir kız var bu kızlar kaba bir şekilde anerexic

profil resmi

Lauren

8 yıl önce

Lindsey lohan ve mary kate nerede her zaman çirkin komik şey çocuklar her zaman bana bu bok yemek gibi seksi değil sıska kız bulmak söyle

profil resmi

Metaphorical_Lollipop

8 yıl önce

O … M … G …

Benimle dalga geçiyor olmalısın, değil mi? Yeme bozukluğu olan bu fakir ünlüler erkekler için çekici olamaz, değil mi? Oldukça küçük çerçeveliyim, ama buna kıyasla neredeyse obezim …. ve bununla gurur duyuyorum.

Görünüşümde iyiyim ve açlıktan ölüyorum gibi görünmeme gerek yok. Dışarıdaki anoreksik ve bulimik insanlar ne yaptıklarının mantıklı olduğunu fark etmeli … = (

Bunun için teşekkürler, okuduğum için memnunum.

GreatSiteBabbler profil resmi

GreatSiteBabbler

9 yıl önce WorldWideWeb’den

Ha ha Komikti

YAZAR

Yena Williams

California’dan 9 yıl önce

Becky: Küçük çerçeveli bir kadın olarak sana tamamen katılıyorum Sıska kadınlar da çok güzel ve evet, ne kadar yediğimize rağmen doğal olarak zayıflıyoruz! neden ünlüler kadar zayıf olmadıklarını sordum onlara bu ünlülerin düzgün yemediklerini ve bu yüzden bu kadar n.

Yorumlar için teşekkürler!

profil resmi

Becky

9 yıl önce

İnsanların ‘sıska kadın arnt çekici’ gibi şeyler söylediklerinde gerçekten beni rahatsız ediyor ve bütün bu şeyleri.

Evet, bazı ünlülerin muhtemelen yemek problemleri vardır, ancak her sıska kişinin yeme bozukluğu yoktur. Eğer insanlar ‘şişman insanlar güzel olamaz’ gibi şeyler söyleseler nasıl şişman olurdu. Evet bitti. yenajeon profil resmi YAZAR

Yena Williams

9 yıl önce California’dan

şahane: Sıska ve anoreksik arasında büyük bir fark var!

wsupaul88: Katılıyorum, sanırım bu kadınların bazıları yardım aldı, bu yüzden onlar Daha sağlıklı görünüyorsunuz!

Yall’i ziyaret ettiğiniz için teşekkürler!

wsupaul88 profil resmi

wsupaul88

9 yıl önce Seattle’dan WA

Vay canına, sanırım Nichole Ritchie eriyor gibi görünüyor! Bu insanların yardıma ihtiyacı var! Good Hub

profil resmi

awesomeness

9 yıl önce

u katılıyorum bazı bu resimler bok beni korkuttu !! artık sıska b istiyorum sanmıyorum.

yenajeon profil resmi YAZAR

Yena Williams

9 yıl önce California’dan

Evet, biraz daha sağlıklı görünüyorlarsa seksi olurlar!

profil resmi

moda trendleri

9 yıl önce < /

hepsi çok güzel ve seksi.

yenajeon profil resmi YAZAR

Yena Williams

9 yıl önce California’dan

KoffeeKlatch Gals’e tamamen katılıyorum,

Bazı ünlülerin sağlıklı olmaya karar vermeleri harika!

Yorum yaptığınız için teşekkürler.

KoffeeKlatch Gals profil resmi

Susan Hazelton

9 yıl önce Sunny Florida’dan

Eğrisi olmayan bir kadın hakkında güzel bir şey yok.

Bu ünlülerin bazılarının daha sağlıklı görünmeye başladığını görmekten mutluyum. Harika bir hub. yenajeon profil resmi YAZAR

Yena Williams

9 yıl önce California’dan

Stricktly Dating: İskeletler gibi görünüyorlar! Evet, utanç verici ama ince görünmeleri için üzerlerindeki baskıyı hayal et!

Perfumefan: Çok üzücü, ama bir gerçek. İç geçirin

İkisini de ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! Yorumları takdir ediyorum.

PerfumeFan profil resmi

PerfumeFan

9 yıl önce New Jersey’den

Çok ince ve çok zayıf. Görünüşe göre yakında kemiklerini kıracaklar.

stricktlydating profil resmi

StricktlyDating

10 yıl önce Avustralya’dan

Ohhh, ne kadar rahatsız edici, yaşayan ölü – yaşayan iskeletlere benziyorlar, pek çok Ünlünün Rehab’a girmesi şaşırtıcı değil.

yenajeon profil resmi YAZAR

Yena Williams

10 yıl önce California’dan

Fierydream: Bayan

(Basit Yaşamda çok daha büyüktü) Son zamanlarda hamileliğinden beri daha fazla kilo aldığını duydum! Şükürler olsun.

Victoria Beckham: Onun metabolizması ya da yeme alışkanlıkları olup olmadığı hakkında hiçbir fikrim yok. Çok modacı olduğu için çok üzücü = (

Ziyaret için teşekkürler!

profil resmi

FieryDream

İngiltere’den 10 yıl önce

Nicole Richie Anoreksik olduğunu düşünüyorum ….. ayrıca Victoria Beckham da, o geçmişte değildi, ama şimdi iskelet büyüklüğünde döndü lol neden oh neden? Başlarında neler oluyor: P

yenajeon profil resmi YAZAR

Yena Williams < / strong>

Kaliforniya’dan 10 yıl önce

Merhaba Elena,

Evet, bu kadınların hepsi deri ve kemik ve bunun için çekici olmadığını biliyorum. Çoğu insan! Açlık taklit etmek seksi değil, bu bugün çok üzücü bir konu.

Yorumunuz için teşekkürler!

profil resmi “/>

Elena.

Madrid’den 10 yıl önce

Uhm, ilk defa bu ünlülerden bazılarını çok zayıf görüyorum ve Söylememe izin verin, güzel görünmüyorlar. Artı, sana katılıyorum, erkeklerin sadece cilde ve kemiklere ilgi duyan tek şey olduğunu düşünmüyorum. / yenajeon profil resmi YAZAR

Yena Williams

10 yıl önce California’dan

Lol mümkün olan Kiera Knightly gerçekten yemek yemiyor! Evet, bu resimler bana korkuttu! =)

kj8 profil resmi

kj8

Avustralya’dan 10 yıl önce

Bana Kiera Knightly’nin lifler söyleyebileceğini düşünüyor. Glad Nicole Richie şimdi muhteşem görünmüyor. bu resimlerden aşağı ri ght scarey

yenajeon profil resmi YAZAR

Yena Williams

10 yıl önce California’dan

Lady E – Tamamen katılıyorum.

Bu Hub’ın bir uyandırma çağrısı olduğunu düşünüyorum.

Korkunç ….. Üçlü Whopper için hepsini McDonald’s’a götürmem gerekiyor. lol.

Paylaştığınız için teşekkürler.

yenajeon profil resmi YAZAR

Yena Williams

10 yıl önce California’dan

Evet Habee! Onları basılı tutacağım, ve siz sadece o Güney yemeğini dolduruyorsunuz =)

habee profil resmi

Holle Abee

< 10 yıl önce Gürcistan'dan

Dostum, onlara sadece bir ya da iki çizburger beslemeye zorlamak istiyorum!

yenajeon profil resmi YAZAR

Yena Williams

Kaliforniya’dan 10 yıl önce

Winsome: Gördüm ki, erkeklerin deri ve kemikleri çekici bulamadıklarını biliyordum! Sağlıklı görünmek en çekici değil mi? Anlayışlı yorum için teşekkürler.

Febriedethan: Kore Drama dedikodularımızı takip etmeliyiz! Açıkçası K Dramas hayranıysınız =).

Bir erkeğin bakış açısıyla, birkaç kilo daha bu kızları daha çekici hale getireceğine daha fazla katlanamadım. Daha önemli olan şey, gerçek güzelliğin ne olduğunu keşfetmeleri ve belki de bu kadar ince olma baskısının ortadan kalkmasıdır. yenajeon profil resmi YAZAR

Yena Williams

10 yıl önce California’dan

SabreBlade: Ben de çok şok oldum ve bu problemleri olan genç kızların kendileri için yardım almasını umuyorum!

Ünlülerin her şeyi değil glamorous!

sabrebIade profil resmi

sabrebIade

10 yıl önce Pennsylvania’dan

Sevgili … Tanrım!

Bunlardan bazılarına inanmak neredeyse zor!

yenajeon profil resmi YAZAR

Yena Williams

10 yıl önce California’dan

katılıyorum. Bazı görüntüler gördüğümde şok oldum ve bu konuda bir şeyler yapmak istedim.

Çok üzücü! Isabelle22 profil resmi

Isabelle22

10 yıl önce kıyı şeridindeki bir yerden

Aman tanrım, bu ünlülerin resimlerini bu kadar zayıf görmedim. Bazı resimler anoreksiya düşmüş gibi görünüyor özellikle şok edici. Öylesine utanç verici ki, bu kadar zayıf olma ihtiyacı duymuşlardı, daha önce daha iyi görünüyordu.

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.