Koronavirüs nedeniyle ‘Ölmek için Zaman Yok’ sürümü Kasım ayına kadar ertelendi

Koronavirüs nedeniyle 'Ölmek için Zaman Yok' sürümü Kasım ayına kadar ertelendi

Bir sonraki James Bond filmi No Time To Die’un Nisan ayında çıkması gerekiyordu, ancak The Coronavirus’a dikkat ve endişe, filmin çıkışını İngiltere’de 12 Kasım’a ve ABD’de 25 Kasım’a kadar erteledi. Hollywood Reporter.

Ölmek İçin Zaman Yok, lansmanı koronavirüs salgından etkilenen ilk büyük film. Filmi erteleme kararı MGM, Universal, yapımcılar Michael G. Wilson ve Barbara Broccoli ve serideki diğer yapımcılardan ortaklaşa geldi, resmi 007 Twitter hesabı Çarşamba’yı tweetledi.

MGM, Universal ve Bond üreticileri, Michael G. Wilson ve Barbara Broccoli, bugün küresel tiyatro pazarının dikkatli bir şekilde değerlendirilmesinden ve kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesinden sonra, ÖLMEK YOK ZAMANIN serbest bırakılmasının erteleneceğini açıkladı 20 Kasım’a kadar. pic.twitter.com/a9h1RP5OKd

– James Bond (@ 007) 4 Mart 2020

Bugünden önce Resmi olarak COVID-19 olarak adlandırılan koronavirüs nedeniyle Çin, Güney Kore ve Japonya’da Ölmek İçin Hiç Zaman iptal edilmedi.

Kararın arkasındaki insanlar kesin muhakeme hakkında ayrıntılara girmediler. Gecikmenin ardında, insanların böyle bir salgının ortasında halka daha az dışarı çıkmaya eğilimli olmaları ve filmin muhtemelen mali isabet. İnsanları gereksiz yere kamuoyuna çıkmaya teşvik etmek de harika değil. Sürümün Kasım ayına geri gönderilmesi dünyayı kurtarmak için yeterli zaman verebilir ve umarım o zamana kadar salgın geçmişte kalır.

AYRICA BAK: Billie Eilish’in karamsar Bond temasını ‘ Ölmek için Zaman Yok ‘

Bu, etkilenen ilk film sürümü olsa da, virüs her yerde iptallere veya gecikmelere neden oldu. Google, virüs nedeniyle yıllık G / Ç konferansını iptal etti, Oyun Geliştiricileri Konferansı etkinliğini yılın ilerleyen zamanlarına erteledi ve SXSW gibi diğer önemli etkinlikler katılımcıların ve işletmelerin endişeden çekildiğini görüyor.

No Time To Die’nun orijinal çıkış tarihi ile aynı zamanda çıkan diğer büyük filmler arasında Antebellum, Trolls World Tour ve Marvel’s Black Widow yer alıyor. Şu an bu filmlerden daha fazlasının koronavirüs nedeniyle erteleneceği konusunda bir kelime yok.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.