Kuruluş Osman ve Doğduğun Ev Kaderindir ’i sallayacak Öğretmen dizisi geliyor!

Kuruluş Osman ve Doğduğun Ev Kaderindir ’i sallayacak Öğretmen dizisi geliyor!

atv ekranında Kuruluş Osman ve tv8 ekranında da Doğduğun Ev Kaderindir dizileri Çarşamba akşamlarının en takdire değer dizileri konumunda. TRT1 ekranındaki Benim Melek ’in de manâlı bir izleyici kitlesi bulunuyor.

Fox TV işte bu yapımların arasına Öğretmen isimli yeni dizi ile giriş yapacak ve reytingleri de daha alçak üstteki edeceği şimdiden kesin. Dizi 4 Mart Çarşamba günü birincil bölümü ile izleyicilerle buluşacak. Farklı hikayesi, aykırı sahneleri ile Hoca bambaşka bir yapım konumunda.

Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım ’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu ’nun oturduğu dizinin başrollerini İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Bariz ve Şerif Erol paylaşırken, onlara keza Ramazan Mert Demir, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör, Can Bartu Aslan, Hasan Şahintürk, Beran Soysal, Hakan Dinçkol, İsmail Karagöz, Cansın Şenel, Doğa Özüm, Bensu Uğur, Serbest Civelek, Göksü Melek Ulucan, Seyit Nizam Yılmaz, Burak Can Aras, Deniz Hür, Ömer Furkan Eroğlan ve Metehan Işıltı gibi birbirinden kabiliyetli isimler eşlik ediyor.

Öğretmen dizisinin fragmanları da bir hayli iddialıydı. İlker Kaleli ’nin şaşırttığı fragmanı videoda bulabilirsiniz:

Hoca dizisi genel hikaye:

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” belirlemek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.

Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif bundan böyle dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Misal ’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?”

Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!
Çocuklara ve hatta bütün ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Hoca ’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

Haberleri instagram’da peşine düşüp takip et –> @

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.