Kuzeydeki Yıldızı dizisi ilk olarak geri çağırma edilip, sonuç yayınlanınca sezgi kızgın oldu!

Kuzeydeki Yıldızı dizisi ilk olarak geri çağırma edilip, sonuç yayınlanınca sezgi kızgın oldu!

Show TV ekranında izleyicilerle Cumartesi akşamları buluşmakta olan Kuzey Yıldızı dizisinin acemi bölümünün 29 Şubat akşamı yayınlanmayacağı dün bildirilmişti. Ilan akışında ayrılı yapan Show TV, İdlib ’den gelen kurban haberlerinin ardındaki dizi yerine sinema filmi emisyon kararı vermişti.

Kıtı Kıtına Cumartesi öğle saatlerinde kanaldan yapılan yeni duyuruda Kuzeydeki Yıldızı dizisinin acemi bölümünün 29 Şubat akşamı yayınlanacağı bildirildi.Sosyal medyada Show TV ’nin bu kararına tepkiler oldu ve “Reyting kaba bastı” algısı oluştu.

TRT1, Kalk Gidelim dizisini yayından kaldırmıştı ve kararından dönmeyerek, ağırlama dizisini işkence çekerek ölen kimse hassasiyeti gereği yayınlamadı.

Kanal D, çoktan Perşembe günlerine aldığı Afili Tutkunluk dizisini yayınlamayarak kadar keza biraz davranış kaybetmedi…

Fox TV ama duyuru akışında hiç ayrılı yapmayarak Zümrüdüanka ’nın acemi bölümünü vereceğini ilan etti ve kesin olarak hem bu tür oldu.

TV8, Cuma günü amacıyla Survivor 2020 yayını yapmamıştı. Anca Cumartesi ve Pazar günleri ilan akışına doğru kalarak yeni bölümleri kaldırmadı.

Cumartesi rekabetinde Show TV ’nin başta Kuzeydeki Yıldızı isimli güldürü dizisi yayından kaldırması, devam de öğlen saatlerinde yorum yaparak baştan ilan akışında ayak vermesi eksi biraz duygu yarattı.

Acaba Show TV, Zümrüdüanka baş bütçe endişesi beraber mi bu değişikliği yaptı, herkes nedenini merak etti.

Haberleri instagram’hem de takip öz –> @

Katılımcı olun

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.