Kuzeyden Esen Yıldızı dizisinin reytingini artıran iki dar cesur

Kuzeyden Esen Yıldızı dizisinin reytingini artıran iki dar cesur

Toygan Avanoğlu ve Zeynep Kankonde, Kuzeydeki Yıldızı dizisinin kaçak noktası! Kuzey Yıldızı dizisi 23 bölümü geride bıraktı. Yapımda Kuzeydeki ve Yıldız ’ın arasız didişmelerinden artık sıkılmaya başlayan kaçınılmaz yaklaşık izleyici grubu müsait. Bu izleyicileri suyu tutan amma karakterler var. Bunların başında Gemicilik Kafa geliyor. Toygan Avanoğlu ’nun canlandırdığı özellik gözetmen amacıyla amma kaçış noktası gibi.

Dizide başka sahnelerde sıkılan izleyici Sefer ’ın sahnesi geldiğinde bitmiş keyifleniyor… Kimi izleyici girişken medyada yaptığı yorumda “Denizcilik da olmasa dizinin çekilecek hali kalmadı.

Bi Şans ’ın bi Kuzey ’delik boş inatlaşmaları yıldırdı artık” için yazdı.Aşağıdaki videoda Gemicilik ’delik güldüren hallerini bulabilirsiniz. Bilhassa elindeki kornasına dinleyiciler kaba güldü.

Benzer yaklaşık durumun Zeynep Kankonde ’nin canlandırdığı Pembe karakterinde hem de görebilirsiniz. Bu iki sıfat dizinin kuytu kahramanları neredeyse… Kuzey Yıldızı ’nda didişmelerden sıkılanlar Ilımlı Komünist ve Gemi Yolculuğu sahnelerine sığınıyor.

Pembenin giyiminden tutunda mimiklerine ve el sınıf hareketlerine öyle tüm hali izleyiciye kaba komedi ile ilgili geliyor.

Zeynep Kankonde bu gibi şahane amma icraat sergiliyor ki, Pembe hangi diziye konsa o diziyi uçurur az daha…

İşte Ilımlı Komünist -li Gemi Aşçısı Kâinat ’ın izleyicileri etkileyici halleri…

Haberleri instagram’da takip öz –> @

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.