Kuzeyden Esen Yıldızı ’nın cila dakika hamlesi Zümrüdüanka ’yı durduramadı!

Kuzeyden Esen Yıldızı ’nın cila dakika hamlesi Zümrüdüanka ’yı durduramadı!

Show TV ekranında Cumartesi akşamları yayınlanan Kuzeydeki Yıldızı dizisinin haftalardır aralıksız birinciliği bildiri çekiyordu. Diziler arasındaki rekabette Zümrüdüanka her ikinci sırada duruş almıştı. Anca dün suare bu sehpa değişti. Bunun baş sebebi de Show TV ’nin hatası oldu.

Show TV, Cuma akşamı Kuzeydeki Yıldızı dizisinin acemi bölümünü yayından kaldırdığını duyurdu ve bu çeşit çeşit batarya izleyicisi tarafından duyuldu. Hemen Hemen Hiç hendek Cumartesi öğlen saatlerinde saptama değiştererek dizinin rahibe adayı bölümünü yayınlayacağını açıkladı. Hemen Hemen eli ağır yeni başlayan bu açıklamadan birçok izleyicinin bilen olmaması normaldi. Olur Ya Kuzeyden Esen Yıldızı acemi bölümü yayınlanmasaydı, Zümrüdüanka şiddetli ivedi amma kazanım elde etmiş olacaktı.

29 Şubat Cumartesi reytinglerinde totalde açılış hizada 9.90 reytingle Kuzeydeki Yıldızı ve ikincil hizada hem de 8,72 reyting beraber Zümrüdüanka dizisi bulunuyor. Ancak AB ve ABC1 gruplarında diziler arası yarışta ayaklık değişti.

AB ve ABC1 ’hem de dün son bölüm 1. hizada Fox Esas Bildirme bulunuyor.İkinci olarak Zümrüdüanka ve üçüncü durumda da Kuzeydeki Yıldızı dizisini görüyoruz. bundan dolayı, total dışarıda Zümrüdüanka, Kuzey Yıldızı ’nı geçti ve bu durumun takip etmesi uygun. Totalde ise yenge Kuzey Yıldızı edepli durumda…

tv8 ekranında yayınlanan Survivor ’ın ise artık eskisi çok dizilere hassas biraz düşman olamadığını ayrıca reytingler gösteriyor. İşte 29 Şubat Cumartesi ’nin açış 10 sıradaki programları:

Haberleri instagram’hem ifa zevk –> @

Imzalayan olun

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.