Makyajsız En Güzel 10 Koreli Kadın Oyuncu

Makyajsız En Güzel 10 Koreli Kadın Oyuncu

Koreli aktrisler kesinlikle güzel. Sevimli gözleri, sütlü cildi ve bebek dudaklarıyla, dünyadaki birçok kız aynı görünüme kavuşmak için kendilerini güzelleştirmekten hoşlanıyorlar. Televizyon dizilerinde, gişe rekorları kıran filmlerde ve hatta reklamlarda ve röportajlarda her göründüklerinde, güzellikleri şaşırtıcı derecede wow. Ancak, makyaj yapmasalar bile aynı güzelliğe sahip olacaklar mı?

Yeterince doğru, makyajın gücü hafife alınmamalıdır. Makyaj sizi sade görünmekten muhteşem görünüme dönüştürebilir. Kabul edelim, Koreli aktrisler kamerada görünmeden önce her zaman makyaj yapacaklar, bu yüzden ekranda daha güzel görünüyorlar. Soru şu: Kamera dışı nasıl görünüyorlar? Sabah uyandıklarında ne dersin? Çıplak yüzleri aynı mı görünüyor? Artık endişelenmeyin, çünkü bu liste makyaj yapmalarına rağmen hala güzel olduklarını kanıtlayacak. Çıplak yüzlü olma konusunda Koreli aktrisin kimin en adil olduğunu öğrenin ve ipuçlarını, tavsiyelerini ve güzellik sırlarını öğrenin!

10.

Gerçek şu ki, romantik komedi draması Baby Faced Beauty’de 25 yaşında olan 34 yaşındaki bir kadının rolünü oynadığında benzer. Nasıl giyinirse giysin, her zaman yaşından daha genç görünüyor ve gençlik çeşmesini içen birinin canlı kanıtı gibi görünüyor! Gözleri bir bebek kadar sevimli ve yuvarlak olan ve cildi kar kadar adil olan bebek yüzlü aktrisimiz, makyaj yaparken sadece genç görünmüyor. Gördüğümüz gibi, Jang Na-ra’nın çıplak yüzü makyajsız çok daha genç görünüyor. Ona göre, bebek yüzüne bakmasını sağlar: düzenli egzersiz doğru duruş parlak ve pozitif zihin Elma, kivi, çilek ve ayrıca fındık gibi meyveleri yiyen her gün 2 litre su

< > 9 kuvvetli. Shin Min-ah

Onun ince ile vücut, kesilmiş yüz ve şiddetli güzellik, Shin Min-ah’in kariyerine bir oyuncu olarak ünlü olmadan önce bir model olarak başladığını öğrenmek şaşırtıcı değil.

Bir model olarak bu büyük başarıyı elde etmek, güzelliğinin zahmetsizce muhteşem olduğu anlamına gelir ve çıplak yüzünde çekici ve seksi görünmek için çok fazla makyaj gerektirmediğini görebiliriz. Sade görünümü hiç de düz değil, çünkü çıplak yüzü sadece çarpıcı. Sırrı ne? Bir röportajda, 30’lu yaşlarında şimdi formda kalmanın o kadar kolay olmadığını ortaya koydu, bu yüzden: diyet ve egzersiz önemlidir, sağlıklı yemek yeme sıkı bir güzellik rejimi olumlu tutum izler

8 . Kim Tae-hee

Diğer oyuncuların aksine , bir ikon olma fırsatı arayan Kim Tae-hee değildi. Ondan önce gelen fırsat buydu. O kadar büyüleyici, çekici ve güzeldi ki, metroya binerken bir reklam yöneticisi ona bir modelleme işi teklif etti. Eşsiz güzelliği ve kariyerindeki büyük başarısından dolayı, şimdi ‘Ulusun Tanrıçası’ olarak bilinir ve Güney Kore’nin en güzel kadını olduğu söylenir.

Ve makyajsız bile, hala bir çiçeğin yüzü var. Bir röportajda, hepimiz için iyi bir ipucu olabilecek güzellik sırlarını açığa çıkardı: Cildimin kırılacağını düşünüyorsanız, filme çekmeden önce bir dermatologdan tedavi alıyorum. Cildim kuru hissediyorsa, uykudan önce maskeler kullanıyorum veya çok sayıda nemlendirici krem ​​uyguluyorum. Leke alacağımı hissedersem, sadece losyonu hafifçe uygularım. Tutarlı bir şekilde çalışmaya çalışıyorum. Açık hava sporlarının spor salonunda egzersiz yapmasını tercih ederim.

7. Jun Ji-hyun

komik, komik, çekici, seksi veya sadece kendisi olmak, bir şey kesin: Jun Ji-hyun her zaman doğal görünüyor. Kendisi hem fiziksel hem de karakter bakımından doğal benliği olarak çok iyi görünen birkaç aktörden biri. Cheon Song-yi’nin ‘basit ama çarpıcı derecede güzel’ görünümüne ulaşmak için birçok makyaj sanatçısına ilham veren ‘Yıldızlardan Aşkım’ ‘da hafif bir makyaj giydiğini gördük.

Ama Jun Ji-hyun’un makyajı olmasa bile, sadece güzel kalır. Sırrını bilmek ister misin? İyi bir şey, o basit güzelliği elde etmek için basit sırlarını paylaştı: Titiz yüz temizliği. Temizlemesinin anahtarı temizleyiciyi çok uzun süre ovmak değildir. Yeterli su alımı Yeterli uyku Egzersiz. Aslında, ünlü bir ‘egzersiz ucubesi’.

6. Şarkı Hye-kyo

zamansız zarif güzellik, sayısız televizyon dizisinde başrolleri arasında popüler olan Song Hye-kyo’dur. Tüm kariyeri boyunca her zaman çok parlak, genç ve doğal görünüyor. 2004’te Full House’da oynadığı zaman, diğer birçok oyuncuya ilham veren sevimli imajını kurdu. Daha sonra, bu görüntüyü daha olgun bir görünüme dönüştürdü, özellikle 2016 hit dramasında, Torunları Güneş’in. Jun Ji-hyun gibi, sadece küçük bir makyaj giydiğinde bile çok güzel görünüyor ve yüzünü sadece doğal gösteriyor.

Endişelenmeyin, önerilen cilt bakım ipuçlarını takip ederek o güzel görünüme de sahip olabilirsiniz: Gibi farklı yüz maskeleri oluşturmak: beyazlatma için yumurta beyazı ve bal, cilt parlatma için bal, yaşlanma karşıtı havuç unu maskesi ve yumuşak ve pürüzsüz bir cilt için süt. Daha ince bir yüz elde etmek için buz küpleri kullanma. Sebze, meyve yemek ve bol su içmek. Egzersiz yapmak. Özellikle yoga, pilatus ve kick boks yapıyor.

5. Lee Min-jung

çıplak yüzlü resmine iyi bir bakış, yüzme kıyafetlerinde ve ‘uyandım’ selfie’sinde çok iyi görünmenin bir şekilde haksız olduğunu düşündürüyor. Cidden, Lee Min-jung, bunu nasıl yaptın? Makyajsız bile nasıl bu kadar güzel olabilirsin? Belki de sadece sevimli yüzüne, yüksek burnuna ve güzel yüzüne çok güzel yerleştirilmiş güzel dudaklara sahip olduğu için kutsanmış olması.

İlk kez televizyonda göründüğünde genç değildi. Sungkyunkwan Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra 25 yaşında çıkış yaptı. Ayrıca aktör Lee Byung-hun ile evli ve oğulları Lee Joon-hoo’nun annesidir. Şaşırtıcı, değil mi? Güzellik sırrı hakkında nasıl bilmemiz gereken bir şey varsa, aynı zamanda çok basit ve doğrudur. Gong Yoo, Entertainment Weekly’deki sırrını duyduktan sonra gülerken Lee Min-jung, kahkahaların güzel cildin sırrı olduğunu gururla yanıtladı.

Kahkaha, güzel cildin sırrıdır.

– Lee Min- jung

4. Yoon Eun-hye

Birinciyi almak Yoon Eun-hye’nin resimlerine bakın, 20’li yaşların başında hala bir genç ya da bebek yüzlü bir kız olduğu sonucuna götürecektir. Yoon Eun-hye’nin görünüşü her zaman genç ve taze ve ister inanın ister inanmayın, artık 10’larında veya 20’lerinde değil! Ve erken K-pop kız grubu Baby VOX’un bir üyesi olmaktan Kahve Prensi’nde Go Eun-chan olarak tomboy bir rol oynamaya ve oynamaya kadar eğlence dünyasında kendini kurmaya geldiğinde zaten uzun bir yol kat etti. Cesaretin Varsa Onunla Evlen Na Na-rae gibi daha olgun bir kadın.

Yakın çekim selfie’si, makyajsız bile cildinin ne kadar pürüzsüz ve parlak olduğunu gösterir. Eğer onun güzellik tavsiyesini duymak istiyorsanız, işte size memnuniyetle paylaşacağı şeyler: 4 ‘olmazsa olmaz’ güzellik ürünleri: sis, hepsi bir arada losyon, Efsanevi Yağ ve parlak ruj. Tembel hissettiğinde, uzun güzellik rutinini atlar ve yüzüne yağ uygulamak zaten yeterlidir. Normal günlerde makyaj yapmaz. Losyon ve ruj işinizi görecektir. Temizlik çok önemlidir.

3. Ku Hye-sun

Ünlü ‘ Boys Over Flowers’tan Geum Jan-di ‘, dünya çapında milyonlarca hayran tarafından seviliyor. Sadece rolü tamamen sevimli olduğu için değil, oyuncu kendisi karşı konulmaz bir şekilde güzel olduğu için. Netizens tarafından en iyi cilde sahip oyuncu olarak seçildi, seramik benzeri ten rengi Ku Hye-sun’un cildinin bir tanrıça gibi olduğunun kanıtıdır. Jan-di rolünü oynamadan önce bile, internette bir ulzzang olarak popülerlik kazandı.

Onu gördükten sonra kimse gözlerini beyaz, mücevher benzeri derisinden çıkaramaz. Kocası Ahn Jae-hyun’un neden tepeden tırnağa düştüğüne şaşmamalı! Sırrının ne olduğunu merak ediyorsanız, en önemli üç şeyi paylaştı (bir röportajda): iyi uyuyun iyi stresten kaçının

2. Park Shin-hye

Başka bir güzellik simgesi ve bugün çok popüler bir Koreli aktris, kariyerine çocuk aktris olarak başlayan Park Shin-hye ve şu anda en genç romantizm dizilerindeki lider rollerini çivilen muhteşem bir hanımefendi. Forbes Kore’nin “40 En Güçlü Ünlüler” listesinde 33. sırada yer alan Etkili Olun, Heartstrings, The Heirs ve Pinokyo gibi dizilerde başrol oynaması üzerindeki etkisi, masum, saf ve tatlı olmak için birçok hayrana ilham verdi Shin-hye görüntüsü. Makyajsız bile, yüzünde hala güzel bir görünüm var.

Yanakları da parlak ve dolgun, bu yüzden her zaman taze görünüyor. Diğerleri güzelleşmek için plastik bir ameliyat için giderken, Park Shin-hye doğal sırrını paylaştı: Güven. Daha az makyajın daha fazla güzellik anlamına geldiğini açıkladı. “Makyaj, bir kişinin özelliklerini geliştirmeye yardımcı olurken, çok fazla kişi bir kişinin özelliklerini gizleme eğilimindedir. Daha az makyaj daha iyidir ve doğal güzelliğinizin parlamasına izin vermek her zaman daha iyidir. Aslında görünüşünüzden memnun olun. ”

Bazı insanlar görünümlerini geliştirmek için ameliyat olmayı tercih ediyorlar. Ancak görünüşünüzden emin olmak önemlidir.

– Park Shin-hye

1. Şarkı Ji-hyo

Şarkı Ji- hyo, oyun şovu Running Man’ın ‘Ace’i olduğu için popüler. Gösteride görüldüğü gibi çok rekabetçi, akıllı ve bilge bir hanımefendi. Ama yetenekleri ve yeteneklerinden daha fazlası, Ji-hyo güzel çıplak cildi ile de bilinir.

Birçok kez, Koşu Adamında gerçek, doğal yüzünü gördük ve hala kesinlikle güzel görünüyor. Onun hakkında iyi olan, ‘makyajsız’ görünümü hakkında utangaç olmaması, bu da onu çok eşsiz bir oyuncu yapıyor. PD’si bile tüm aktrisler arasında Ji-hyo’nun en güzel çıplak yüzüne sahip olduğunu itiraf etti. Ayrıca, onun kolay kişiliği ve cesur kalbi onu daha da güzel yapan şeydir. Nihai güzellik sırrını sorduğunda, bunun çoğunlukla “güzellik uykusu” nedeniyle olduğunu ortaya çıkardı. Dedi ki, “Çok uyuyorum. Yaşlandıkça, cildime düzgün bakmazsam, kendi başına olmayacak. Özellikle yaz aylarında, kendime bakarım güneş kremi giymek ve temizliğe çok odaklanmak. ”

Makyajım olmadığında farkı hissedebiliyorum. Ama bence makyajla dolmak yerine çıplak yüzümle rahat olmayı tercih ederim. Nasıl göründüğümü umursamadan rahat olmayı tercih eden türden biriyim.

– Song Ji-hyo

İşte bu!

Kimin Korece aktrisin çıplak yüzü en sevdiğin? Listede favorinizi kaçırdık mı? Endişelenmeyin, en sevdiğiniz aktris için aşağıdaki ankette oy kullanabilir veya yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Makyajsız en güzel Koreli aktris kimdir?

Şarkı Ji-hyo Park Shin-hye Ku Hye-sun Yoon Eun-hye Lee Min-jung Şarkı Hye-kyo Jun Ji-hyun Kim Tae-hee Shin Min-ah Jang Na-raTüm sonuçları

Yorumlar

Giriş veya bir HubPages Network hesabı kullanarak kaydolun ve yayınlayın.

Kullanılan 8192 karakterden 0’sıPost Comment

Yorumlarda HTML’ye izin verilmiyor, ancak URL’ler köprüye bağlanacak.

Güzel olduğunu kabul ediyorum ama en azından ilk 5’de değil. Aşağıda numaralandırmanıza göre ilk 10’um yer almaktadır.

1. 6

2. 8

3. 5

4. 7

5. 9

6. 3

7. 4

8. 2

9. 10

10. 1

Puanım sadece yukarıda verilen resimlere dayanmaktadır. Ama makyajsız internette resimlerini kontrol ettiğinizde benim ilk 2 olduğu gibi değişmeyecek!

.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.