Matt Lauer adlı kullanıcının durumu ne?

Matt Lauer adlı kullanıcının durumu ne?

Matt Lauer, 2009 yılında Matt Lauer, 2009 yılında | Kaynak

Matt Lauer şimdi nerede?

29 Kasım 2017’de NBC, isimsiz bir çalışanın cinsel suiistimal suçlamalarıyla ilgili olarak 59 yaşındaki Today Show sunucusunu kovdu New York Times. Ertesi gün, USA Today’in bildirdiği gibi, sekiz kadar kadın benzer şikayetlerle ortaya çıktı.

Diğer herhangi bir medya kuruluşu Lauer’ı şimdi almak için içeri girmiş gibi görünmüyor- kullanılabilir hizmetler. Hollywood Life’a göre, cinsel iddialar Matt ve eşi model Annette Roque arasındaki ilişkiye büyük zarar verdi. Boşanma söylentilerinin çifti içine çektiği bildirildi.

Roque’un alyans olmadan halk içinde birkaç kez görüldüğü söyleniyor. Yine de 23 Aralık’ta çift Long Island’daki Bright Side Farm’da birlikte görüldü.

Modelin babası Henri, “Onunla kalmayacak ve çalışamayacak. Birlikte çalışmaya çalışmazlar. “

Ayrıca 23 Aralık’ta Lauer’nin 16 yaşındaki Jack ve 11 yaşındaki Thijs ile birlikte gittiği söyleniyordu. babalarının soyadı, düşük “kaliteli baba-oğul zamanı geçiriyor”.

Matt Lauer’in suçlayıcılarından Addie Collins Zinone, sadece 24 yaşındayken ev sahibi ile bir ilişkisi olduğunu bildirdi. Celebration Insider’a göre, Lauer ve Roque Noel gününe kadar ayrıldılar ve tatilleri birlikte geçirmediler.

Açıklama yayınlandığından beri eski ev sahibi düşük bir profil tuttu.

Variety, Lauer’in kişiliğini Bugün ile ayrılmaz bir şekilde bağlantılı olarak ve şovun ABC’nin Günaydın Amerika’sıyla “kavurulmuş toprak savaşı” olarak nitelendirdi. New York Times, ayrıldıktan haftalar sonra Matt Lauer’in ateşlemesinin, gösterilerin istikrarlı bir şekilde arttığı ve en önemlisi GMA’yı her hafta yenerek nasıl gerçek bir gösteri olduğunu açıkladı.

Addie Collins O zamanki prodüksiyon asistanı Zinone, Lauer ile uygunsuz, rıza dışı olsa da ilişkisinin nasıl “korku” ya ve kendinden şüphe duymanın hayatına nasıl sürdüğünü, gazeteci için ise “bir fetih” olduğunu bildirdi. NBC sunucusunun bir anlık mesajlaşma sistemi kullanarak onunla nasıl iletişime geçeceğini anlattı ve onu “nasıl öldürdüğü” hakkında yorum yaptı, çünkü “bugün harika görünüyordu”.

Asistan ilişkilerinin nasıl ilerlediğinden bahsetti. Matt Lauer ile bir restoranda öğle yemeği yiyor ve ayrı ayrı gitmelerini istiyor. O günün ilerleyen saatlerinde Collins Zinone, ilk fiziksel karşılaşmalarının gerçekleştiğini belirtti. Lauer tarafından ihanete uğradığını ve kullanıldığını ve kederin “hepsi tükettiğini” söyledi.

“Bu ağlardaki yöneticilerin bir ipucu bulmanın zamanı geldiğini düşünmüyor musunuz?” Joy Behar, The View ile, Lauer’in atışının haberlerinden kısa bir süre sonra sordu.

Charlie Rose diyebilirsin. Hepimiz çalıştığımız yerlerde neler olduğunu biliyoruz. ”

Bugün Lauer Dateline NBC ve Rock Center ile Brian Williams ile çalıştı. 1986 yılında televizyon kariyerine ev sahibi olarak başladı. Şöhret, Servet ve Romantizm, Robin Leach ile paylaştığı görevler.

“Bence bu herkes için bir şoktu. Nasıl şaşırtacağınızı bilmiyorum, “Lauer’in NBC’deki meslektaşı Willie Geist, USA Today tarafından aktarıldı.” 2010’da Matt için dosyalamaya başladım. İş dışında ona yakın değildim, ama Onu bir arkadaş ve akıl hocası olarak gördüm. Şüphesiz o benim aradığım biriydi. Sabah şovuna ev sahipliği yapan o işte en iyi kabul edilen kişiydi. Yani, evet, sanırım hepimiz şaşırdık ve sanırım hepimiz hala biraz şok olduk. “

© 2017 Stephen Sinclair

Yorumlar

Yorum Gönder Yorum Yapmak İçin Giriş Yapmalısınız

Bu yazı hakkında yorum yapmak için, bir HubPages Network hesabı kullanarak oturum açmalı veya kaydolmalı ve yayınlamalısınız.

Henüz yorum yok. < /.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.