Merakla Beklenen Emma ’dan Şahsiyet Posterleri Geldi

Merakla Beklenen Emma ’dan Şahsiyet Posterleri Geldi

Anya Taylor Joy’un başrolünde yer aldığı Emma. ’dan karakter posterleri yayınlandı.


24 Nisan 2020 tarihinde izleyici ile buluşması planlanan Emma. Jane Austen kitabından beyaz perdeye uyarlanıyor. Austen ’in romanı 1948 yılından günümüze dek bir fazla kez TV dizisi, TV filmi ve sinema filmi olarak uyarlanmış bulunmakta.

 

Yönetmen koltuğunda Autumn de Wilde’ın oturduğu Jane Austen uyarlaması Emma’nın konusu ise şöyle: neredeyse gereken her özelliğe sahip olan yani zeki, varlıklı ve bekâr bir kadın olan Emma Woodhouse hayatından son derece memnundur ve izdivaç veya aşk gibi şeylere hayatında ihtiyacı yoktur. Hayatta en büyük hobisi ise başkalarının aşk hayatına burnunu sokmaktır… 

 

Komedi ve dram türlerini birleştiren Emma’nın oyuncu kadrosunda Joy’a Gemma Whelan, Josh O’Connor, ressam oyuncu Bill Nighy, Mia Goth gibi isimler eşlik ediyor.

 

Anya Taylor-Joy ve  Mia Goth ’u 2017 yapımı Karanlık Sır ’dan daha sonra yeniden bir araya getiren Emma. ’dan yayınlanan kişilik posterlerini aşağıda bulabilirsiniz.

 

Anasayfa » Haberler » Merakla Beklenen Emma ’dan Karakter Posterleri Geldi

Ilgiyle Beklenen Emma ’dan Karakter Posterleri Geldi

18.02.2020 11:11

Merakla Beklenen Emma ’dan Karakter Posterleri Geldi

Tweet

Anya Taylor Joy’un başrolünde yer aldığı Emma. ’dan şahsiyet posterleri yayınlandı.


24 Nisan 2020 tarihinde izleyici ile buluşması planlanan Emma. Jane Austen kitabından beyaz perdeye uyarlanıyor. Austen ’in romanı 1948 yılından günümüze kadar bir çok kez TV dizisi, TV filmi ve sinema filmi olarak uyarlanmış bulunmakta.

 

Yönetmen koltuğunda Autumn de Wilde’ın oturduğu Jane Austen uyarlaması Emma’nın konusu ise şöyle: hemen hemen gereken her özelliğe sahip olan yani akıllı, zengin ve bekâr bir kadın olan Emma Woodhouse hayatından son derece memnundur ve izdivaç veya aşk gibi şeylere hayatında ihtiyacı yoktur. Hayatta en büyük hobisi ise başkalarının aşk hayatına burnunu sokmaktır… 

 

Komedi ve dram türlerini birleştiren Emma’nın oyuncu kadrosunda Joy’a Gemma Whelan, Josh O’Connor, usta oyuncu Bill Nighy, Mia Goth gibi isimler eşlik ediyor.

 

Anya Taylor-Joy ve  Mia Goth ’u 2017 yapımı Karanlık Sır ’dan sonradan her tarafta bir araya getiren Emma. ’dan yayınlanan karakter posterlerini altında bulabilirsiniz.

 

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.