Miray Daner’in hayatı boyunca unutamadığı efsane dizi!

Miray Daner’in hayatı boyunca unutamadığı efsane dizi!

Miray Daner oyunculuk yapmaya 7 yaşında başladı.Berker Güven ile youtube sohbetinde buluşan ünlü oyuncu, bu dönemde yaşadıklarını anlattı.

Vatanım Sensin dizisinde Berker Güven ile Miray Daner aynı sette yer almıştı. 21 yaşında olan Miray Daner yaşı büyümeye başlarken ilk olarak bunun kendisi için bir meslek olabileceğini anladığını söyledi.

Küçüklüğünde setlere keyif alarak gittiğini, oyun oynuyormuş gibi hissettiğini belirten Miray Daner, o yaşta bir şeyleri almaya açık olduğu için bunun avantajın yaşadığını belirtti.

3 yıl boyunca Papatyam dizisinde Metin Akpınar ile birlikte rol aldığını hatırlatan Miray Daner, “Ondan çok şey öğrendim. Çok küçüktüm ve alıcı bir konumdaydım. Ben bunu bir şans olarak görüyorum” dedi.

Papatyam dizisi 6 Ocak 2009 tarihinde Star TV’de başladı. 28 Aralık 2011 tarihinde ise final yaparak izleyicilerine veda etti. Toplam 121 bölüm yayınlanan dizide Metin Akpınar ve Miray Daner’in yanı sıra; Nilgün Kasapbaşoğlu, Deniz Oral, Tarık Pabuççuoğlu, Çiğdem Batur, Necmi Yapıcı, Nergis Kumbasar gibi oyuncular da yer almıştı.

15 Ocak 1999 doğumlu olan Miray Daner, proje sırasında 10 yaşındaydı ve çocuk oyuncu olarak da çok başarılıydı.

Miray Daner, mesleğini bir çalışma hayatı gibi düşünmediğini, setlere hep koşarak gittiğini ve zorunlulukmuş gibi hissetmediğini söyledi. Çocukluğundaki bu duygunun hiç kaybolmadığını setleri hem iş hem de oyun olarak görmeye de devam ettiğini söyledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.