Movies Anywhere Screen Pass ödünç verme özelliği bugün açık betaya giriyor

Movies Anywhere Screen Pass ödünç verme özelliği bugün açık betaya giriyor

Movies Anywhere, Mayıs ayından bugüne kadar yeni Screen Pass film ödünç verme özelliği için açık beta’yı etkiliyor. Özelliği kullanmak için yine de bir davetiyeye ihtiyacınız olacak, ancak şu ana kadar çalışmakta olan kapalı betadan farklı olarak, kullanıcılar özelliğe erişim talebinde bulunmak için buradan kaydolabilecekler.

Screen Pass, Movies Anywhere kullanıcılarının geçici olarak kitaplıklarındaki filmleri diğer kullanıcılarla paylaşmasına olanak tanır. Bu özellik, her kullanıcının ayda üç adede kadar film paylaşmasına olanak tanıyarak, alıcının filme 14 güne kadar erişmesini sağlar. Alıcılar filmi başlattıktan sonra 72 saat kazanırlar.

Hizmet için birkaç uyarı var . Öncelikle, platformlar arası soyunma hizmetindeki her Filmler Her Yerde başlığı paylaşılamaz. Şirkete göre, beta dönemine 6.000’in üzerinde başlık eklenecek ve bu da toplam Movies Anywhere kataloğunun yaklaşık yüzde 80’i olduğunu söylüyor. Ancak kendi kişisel deneyimimde bazı büyük sınırlamalar var – en önemlisi, şu anda Disney, Marvel Stüdyoları veya Star Wars filmleri paylaşılamıyor. (Movies Anywhere, Screen Pass başlıklarının stüdyolar tarafından belirlendiğini söylediği için, Disney Anywhere filmleri işlettiği için garip bir ihmal.)

Ayrıca, kullanıcıların aktif olarak verdikleri Movies Anywhere müşterilerinin ödünç vermesi gerekir. uygun filmleri. Kalifiye olmak için, Filmler Anywhere uyumlu bir dijital satıcıdan (iTunes, Google Play veya Amazon gibi) bir film satın almış olmanız veya her altı ayda bir Blu-ray veya DVD diskten dijital kod kullanmanız gerekir.

Movies Anywhere uygulamasının içindeki diğer kullanıcıları görüntülemenin veya bu kullanıcılarla bağlantı kurmanın da bir yolu yoktur. Bu, arkadaşınızın Mad Max: Fury Road’un bir kopyasına önceden sahip olduğunu bilmeniz ve onlardan geleneksel yollarla size bir kopya vermelerini istemeniz gerektiği anlamına geliyor – şimdilik – arkadaşlardan film isteme (veya hatta paylaşmaları gereken filmler). Son olarak, paylaşılan filmler yalnızca daha sonra akış izlenebilir, daha sonra çevrimdışı izlemek üzere indirilemez.

Yine de düzgün bir özellik ve dijital film özelliği en yakınına birkaç günlüğüne en sevdiğiniz filmi Blu-ray ile ödünç vermenin analog eşdeğerine geldi. Son Screen Pass özelliği, bu yılın ilerleyen saatlerinde tüm Movies Anywhere kullanıcıları için başlatılacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.