Mucize Yapay Balıkçı Sineği setinde kelimesi kelimesine harika ortaya çıktı!

Mucize Yapay Balıkçı Sineği setinde kelimesi kelimesine harika ortaya çıktı!

Hazal Türesan, Mucize Gemi Aşçısı setinde çok sevinçli olduğunu söyledi. Amel arkadaşı Özge Özder ’oyuk youtube kanalına davetli olan Türesan, serbest açıklamaları -li uyarı çekti.

Özge Özder, masaya üç çağ vurarak “maşallah” dedi ve sette bütün şeyin yaya olmasının mutluluğunu aktardı. Türesan fakat “Öyle mutluyuz ancak.. Sahil bitiyor ve ‘senin kaç sahnen mevcut ’ şu gündüz yaklaşık kahve içeyim deyip duruyoruz, kaçmıyoruz” dedi.

Dizide Kıvılcım gibi izlediğimiz Özge Özder, setin halini ki sözlerle anlattı: “Size yaratıcılık ve basmakalıp söz olası gelmesin. Harika Şey Yapay Balıkçı Sineği setinde inanın mucizevi biraz şekilde, herkes birbirine da sert seviyor ayrıca birbirini ile ağır eğleniyor, ayrıca olağanüstü laf ediyor. Nasıl oldu bu nöbet bilmiyorum ki bizi seçenlerin kimi bildiği varmış diye düşünüyorum.”

Hazal Türesan keza ekibin seçiminde aşırı dürüst kararlar alındığını, sette aralıksız güldülerini üstelik salak olası davrandıklarını ifade etti. Türesan, “Bu sahiden alâmet ve sert basmakalıp söz, cümbür cemaat çok iyi cümbür cemaat gönlünü ortaya koyuyor” dedi. Beliz ile Parıltı dizide ne pek ateşli fakat sette çok iyiler.

En önemli sanal hakkında etkileyici Türesan, “Aslında ayakta durabildiğim, dinç olabildiğim bütün an işimi konservelemek istiyorum” diyerek, mesleğini şiddetli sevdiğini belirtti.

Videodan programı izleyebilirsiniz:

Haberleri instagram’da devam et –> @

Imzalayan olun

sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.