Netflix, Filmler ve TV seçimleri için yeni Top 10 özelliği ekledi

Netflix, Filmler ve TV seçimleri için yeni Top 10 özelliği ekledi

Netflix içeriğinin çoğu için hala görüntüleme sayımız yok, ancak flama, en popüler şovları ve filmleri konuma göre vurgulamak için En İyi 10 özelliğini ekledi.

Yeni özellik Pazartesi günü duyuruldu bir Netflix blog yazısında yayınlandı ve sonraki günlerde yayınlandı. Ana sayfa, site genelinde popüler olanların ilk 10’unu gösterirken, TV ve Film sekmelerinin kendi ilgili listeleri vardır.

Netflix için ilk 10 liste ekran görüntüsü

Resim: proma khosla / Mashable

Ana sayfada, kullanıcılar yine de önerilen belirli başlıkları görecek, ancak bu sefer En İyi 10’a girip girmediklerini gösteren bir etikete sahip olacaklar. Sitede başka bir yerde arama yaparlarsa Top 10 rozetine sahip olacaklar.

To All The Boys Netflix ekran görüntüsü

Tüm Erkeklere Netflix ekran görüntüsü

Resim: PROMA KHOSLA / MASHABLE

Basın bültenine göre Netflix, listeleri her gün ve bir ny verilen sayfa, başlıkların her kullanıcıyla ne kadar alakalı olduğuna bağlı olacaktır.

Netflix’in herhangi bir ilk 10’u belirlemek için hangi metrikleri kullandığı belirsizdir – şu anda kaç kişi akış yapıyor, kaç tam görünüm, liste ekliyor , tıklamalar vb. – ancak kullanıcıların bu platformda ne gibi eğilimlere ve nasıl olduğuna dair daha fazla bilgi.

Artı, bir sonraki binge için iyi bir atlama noktası sağlar.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.