Netflix ve YouTube TV setinizi devralıyor

Netflix ve YouTube TV setinizi devralıyor

Netflix, Hulu, Disney +, Amazon Prime Ekran – akış hizmetleri elektronik beyin monitörlerimizi ve mobil ekranlarımızı ele geçirdi. Ve yeni bazı rapora karşı, TV ekranınız acilen.

Nielsen ’kovuk Toplam Kütle Raporunun yeni kesin “yayınlama savaşları” sürümüne göre, halk müziği televizyonlarını giderek çevrimiçi akı hizmetlerinden içerik akıtmak uygun kullanıyor. Tüketiciler derhal zamanlarının% 19’unu bir TV perde akışının önüne geçiriyorlar.

Resim: NIELSEN

Televizyonunuz karşı mücadele fail katışıksız akıntı hizmetlerinden , Netflix şu anda yığını domine ediyor.

tüketiciler TV setlerinde neşriyat yapıyor. İlginç yaklaşık şekilde, boş kimi akı platformu olan YouTube yüzde 21 birlikte tâli hizada geliyor. Hulu ve Amazon Prime Ekran ilk dörtte başka bütün akıntı hizmetleriyle birlikte yüzde 28’lik yaklaşık hesaba kalıp. ” İnsanların bazı yüzde 70’i minimum iki veya daha pozitif abonelik hizmetine onaylayan olduklarını söyledi. Ve 18 ila 34 ıslak arasındaki gençlerin yüzde 78’i pat diye pozitif akma hizmetine abone olduklarını ve bu katılımcıların adeta yarısının en küçük üçüne katkıda bulunan olduklarını söyledi.

Vergi: NIELSEN <

“Ekran akışı ve ses akışı kökleşmiş alışkanlıkları değiştirdi nd, tüketicilerin yalnız birkaç sene öncelikle akıl almaz kimi şey yapmalarını sağlamaya destek oldu – medyayla geçirilen sürelerini uzatın ”dedi. Raporda Nielsen Kitle Analizleri Üst Başkan Yardımcısı Peter Katsingris söyledi.

İsteğe emrindeki akı hizmetlerinin yaygınlaşması, tamamlama yarı yüzyılın kalınlık derin basın aksamasıdır ”ki uygulama etti.

Rapora karşı, tüketicilerin bir gerçekçi zamanlı esinleme servisine katkıda bulunan olurken dikkate aldıkları ilk temsilci maliyeti. Tatbik kolaylığı, çeşitli manâ ve akıntı kalitesi hem de tüketicilerin baktığı alt tabaka özelliklerdir.

İşler sırf yükselme pazarını de arıyor. Raporda, ABD’deki tüketicilerin yüzde 93’ünün bir kat daha pozitif hizmete abone olacağı ya da fiili aboneliklerini etken tutacağı bulundu.

Tüketiciler yaklaşık hizmeti hatırlatma etmeye belirleme verdiğinde, çalışma biraz sayılı nedenin, maliyeti doğru çıkarmak karşı çalışma miktarda kullanmadıkları olduğunu ortaya koydu. İnsanların papaz adayı kimi abonelik eklemeye kararlılık verirken kısım önünde bulundurdukları başlıca temsilci: manâ.

Bununla bağıntılı sorgu dalgın: Akma hizmetleri acilen köken. Saf kimi raporda, dünyadaki tüm internet trafiğinin yüzde 15’inin sırf Netflix yoluyla tüketildiği bulundu.

Nielsen ’delik kesin raporu, bu hizmetlerin halk tipi kadar “çevrimiçi” cihazlara yan kalmadığını gösteriyor. Met, TV setiniz ayrıca kapsayan almak üzere hayatımızın bütün alanına yayılıyor.

. sizlere dizifilmhaberleri.com farkıyla sunulmuştur

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.