Netflix’in The Lovebirds oyununda şakalar önce gelir, romantizm ikinci olur

Netflix’in The Lovebirds oyununda şakalar önce gelir, romantizm ikinci olur

Tarihleme konusunda evrensel bir deneyim: bir süre sonra, bir cinayet gizemine girmeden çıkmak zor. Kumail Nanjiani ve Issa Rae’nin oynadığı yeni bir Netflix filmi olan Lovebirds, denklemin “romantik” kısmına ışık olsa bile, şimdiye kadar yılın en komik romantik komedilerinden birinde bu korkunç ilişki ile ilgili bir çift izliyor. Başka bir güçlü satış noktası: 87 dakikalık hafif bir çalışma süresi, bu da bir film için harika bir uzunluk.

Jibran’ın (Nanjiani) ve Leilani’nin (Rae) nasıl buluştuğunu tanıtan bir prologdan sonra, Lovebirds, İnanılmaz Irktan hayatta kalıp kalamayacakları konusunda çok komik bir argümanın dört yıl ortasına doğru yanıp söner. Bu kavga bir partiye giderken hemen dağılmaya başlar. Ne yazık ki, yolda bir yayaya çarptılar ve bir polis gibi poz veren bir adam tarafından öldürüldü ve daha sonra aynı adamın öldüğünden emin olmak için birden fazla kez koştu.

Filmin geri kalanı gerçekten kötü bir gecede gerçekleşiyor, çünkü Jibran ve Leilani, polislerin bu masum seyirciyi öldürmediklerine inanmayacaklarından korkuyorlar, başka plan olmadan koşmaya devam ediyorlar yapan adamı bulmak için. Yaklaştıkça, hepsi New Orleans’ta burunlarının altında açılan vahşi bir komplo ortaya çıkarıyorlar.

tam olarak bir seks partisi olarak nitelendirilen şey

Hikayeler ilerledikçe, evet, Muhabbet kuşlarının ortalama romcom’unuzdan daha az güvensizlikten uzak durması gerekir. İyi haber şu ki, sadece ilk 15 dakika için gerçekten ihtiyacınız var, çünkü Leilani ve Jibran gittikçe daha çirkin durumlara süpürüldüğünde – bir şantaj komplo, bir kaçırma, bir kült toplantısı – şakalar sık ​​sık geliyor. Nanjiani ve Rae, ekranı aydınlatan kimyaya sahip değiller, ancak birbirleriyle tartışmaya son derece iyi, hem küçük ilişki tartışmaları hem de tam olarak bir alem olarak nitelendirilen şeyler gibi daha önemsiz şeyler.

< The Lovebirds olabildiğince romantizme dayanmıyor, ancak Netflix zaten sevgiyi ilan etmek için kalabalıklar aracılığıyla özlem ve dramatik yarışlarla dolu romcom'larla doludur. Onlar modadan düşmüş tropiklerin bir dönüşüdür, ancak onlar aynı zamanda, türün halcyon günlerini geçmiş yıllar halkı yeniden yaratarak, mükemmeldirler. Çekirdeğinde herhangi bir karizması olmayan bir Netflix romcom'u, başka kimsenin bunları yapmadığını söylemek gibi, genellikle ilginizi çekiyor, bu yüzden kesinlikle izleyeceksiniz!

Muhabbet kuşları, bir çift cazibesi ve şakalara ekstra bir yardım ile, bir çift için gülünç ve mantıksız bir gecede kök salmanızı istiyor. Sevgi, komik yanlış anlamalar veya tür tuzaklarının birçoğu büyük olmasa da, en iyi romantik komedilerin, iki liderin her zaman birbirleriyle, birbirleriyle veya birbirleriyle sürekli konuştuğunu anlar. etraflarındaki kaos ne olursa olsun ilişkilerini çözmeye çalışıyorlar.

Ve yine: sadece 87 dakika uzunluğunda. Mükemmel uzunluk!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.