Nilsu Yılmaz, Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin dikkat çeken güzeli!

Nilsu Yılmaz, Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin dikkat çeken güzeli!

Nilsu Yılmaz, Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin dikkat çeken güzeli!

Yapımcılığını Böcek Film’in yaptığı yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ‘ın üstlendiği ‘Aşk Tesadüfleri Sever 2 ‘ filminde ‘Nilsu Yılmaz’ kadroya dahil oldu.

2001 doğumlu genç oyuncu, Pera güzel sanatlarlar lisesinde halen eğitimine devam ediyor.

Nilsu Yılmaz, gençliği ve güzelliği ile dikkat çekmekte.

Kariyerinin ilk adımlarını böyle bir proje ile atmakta olmaktan duyduğu mutluluğu anlatan genç oyuncu, “Benim ilk sinema filmim olarak hep aklımda kalacak ve yeri unutulmaz olacağına eminim. Bu kadar profesyonel bir ekiple çalışmak bana bir çok şeyi beraberinde getirdi. Disiplinli olmayı, insanlarla kaynaşmayı, bir işin ancak bu kadar benimsendiğini sanki bir parçanmış gibi değer vermeyi ve elinden gelenin en iyisini yapmayı ben bu sette öğrendim. Herkes eşit ve herkes yaptığı işten mutlu ve gururlu” diye konuştu.

Güçlü isimlerle aynı projede rol almanın kendisine önemli bir tecrübe olduğuna vurgu yapan Nilsu Yılmaz, tecrübeli oyuncularla yaptığı sohbetlerin de büyük faydasını gördüğünü anlattı.

Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak ile çalıştığı için kendini şanslı hissettiğinden bahseden Nilsu Yılmaz,”Ömer hocam ve İpek hocam onlarla bu işte tanıştım ve iyi ki onlarla beraberim; birbirlerine olan saygıları, inançları daha güçlü ve tutkulu bir işi ortaya koymalarını sağlıyor. Kendimi onlarla çalıştığım için ekstra şanlı hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.